WP
"Bagaż osobisty": Olaf Lubaszenko planuje ślub?

"Bagaż osobisty": Olaf Lubaszenko planuje ślub?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Jeszcze do niedawna widzowie TVP mogli oglądać Lubaszenkę w serialu "Strażacy", który był nie tylko okazją do tego, by wrócić na ekrany, ale i do kondycji. O problemach z otyłością oraz jej społeczną nietolerancją, aktor mówił otwarcie w wielu wywiadach. I tym razem przyznał, że z brutalnym hejtem spotyka się zwłaszcza w sieci. Na szczęście ma partnerkę, na której wsparcie zawsze może liczyć.

Z Hanną Wawrowską gwiazda kina związana jest od 9 lat. Wybranka Lubaszenki zajmuje się public relations i pracuje w jednym z dużych wydawnictw. Mimo tak długiego stażu para nie mieszka razem, żyjąc osobno, on w Warszawie, ona w Poznaniu. I choć kolorowa prasa wielokrotnie rozpisywała się o małżeńskich planach aktora, a nawet o tym, że w tajemnicy przed światem Lubaszenko i Wawrowska powiedzieli już sobie sakramentalne "tak", aktor zaprzeczył. Dlaczego wciąż nie zalegalizował swojego związku z ukochaną? Tak odpowiedział na to pytanie w rozmowie z Andrzejem Sołtysikiem.

WP

-_ Nie mamy sformalizowanego związku, ale myślimy o tym. Ciężko znaleźć dobry moment, zawsze coś jest po drodze, coś, co zabiera czas. Taki moment komfortu, żeby móc się zająć legalizacją (związku - przyp. red) jeszcze nie nadszedł._

(fot. AKPA, N/Z. Lubaszenko z partnerką
Podziel się
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP