Trwa ładowanie...
14-10-2016 14:09

"Azja Express": Państwo Majdan jako ulubieńcy widzów mogą zarobić imponującą sumę

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w programie „Azja Express” dali się poznać jako kochająca się i wspierająca nawzajem para. Choć z programu odpadli dość szybko, wciąż cieszą się niesłabnącą sympatią widzów. Gdyby więc teraz chcieli wykorzystać swój wizerunkowy potencjał i wystąpić na przykład w reklamie, mogliby zgarnąć za nią imponującą sumę.

Share
"Azja Express": Państwo Majdan jako ulubieńcy widzów mogą zarobić imponującą sumęŹródło: AKPA
dbko9bo

Rozenek i Majdan stopniowo budowali swój pozytywny wizerunek. Udział w „Azja Express” okazał się w tym procesie strzałem w dziesiątkę. Z jednej z najbardziej medialnych par i stałych bywalców tabloidów i portali plotkarskich stali się ulubieńcami widzów. Ich potencjał zaczynają dostrzegać już nie tylko producenci telewizyjni, ale i reklamodawcy.

- _Są zakochani, naturalni, sympatyczni, a ich zabawne powiedzonka to gotowe dialogi, które można wykorzystać w scenariuszach reklam _– powiedział „Na żywo” pracownik jednego z warszawskich domów mediowych, zajmujący się tworzeniem spotów reklamowych.

Informator tygodnika przyznał, że państwo Majdan ze swoim wizerunkiem sprawdziliby się w reklamach banku, samochodu czy telefonii komórkowej, słowem – tych produktów, które kojarzą się z ciepłą, kochającą się rodziną. Szacuje się nawet, że za udział w takim spocie mogliby zarobić nawet 450 tysięcy złotych! To zapewniłoby im solidny zastrzyk gotówki – pozwoliło zwolnić tempo i skupić się na życiu rodzinnym. Jak sądzicie, powinni się zdecydować na udział w reklamie?

dbko9bo

Zobacz także: Małgorzata Rozenek na planie sesji do magazynu "Joy": "Małżeństwo mi służy!"

dbko9bo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbko9bo
dbko9bo