Trwa ładowanie...
d4k8fqx

"Azja Express" odcinek 3 – gdzie oglądać? Co się wydarzy? Zobacz zapowiedź!

Przed nami kolejny odcinek programu „Azja Express”! W trzeciej odsłonie nowego show telewizji TVN czekają nas ponownie ogromne emocje. Uczestnicy wyprawy po Dalekim Wschodzie zmierzą się z kolejnymi wyzwaniami. Wśród nich znajdzie się m.in. pojedynek na poduszki. W trakcie tej konkurencji pojawią się pierwsze konflikty między podróżnikami! Zachowanie Renaty Kaczoruk nie spodoba się Małgorzacie Rozenek! Czego jeszcze możemy się spodziewać po dzisiejszym odcinku? Gdzie oglądać „Azję Express”? Zobacz naszą krótką zapowiedź!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Azja Express" odcinek 3 – gdzie oglądać? Co się wydarzy? Zobacz zapowiedź!
(TVN/x-news)
d4k8fqx

Uczestnicy „Azji Express” kontynuują wyczerpującą podróż po Dalekim Wschodzie. Przypomnijmy, że przed tygodniem program opuścili Przemysław Saleta oraz towarzyszący mu Dariusz Kuźniak. Para musiała pożegnać się z show za złamanie zasad. W poprzednim odcinku „Azji Express” uczestnicy mieli okazję poznać wietnamską kuchnię. Wiele wysiłku kosztowało wszystkich zjedzenie baluta, czyli ugotowanego jajka, które pod skorupką skrywało rozwinięty ptasi embrion. Co tym razem przygotowano dla par walczących o główną nagrodę? Z pewnością dziś wieczorem nie zabraknie wielu emocji!

„Azja Express” odcinek 3 – zapowiedź

Trzecia odsłona programu „Azja Express” znów nie będzie zbyt łaskawa dla Hanny Lis i Łukasza Jemioła. Poprzednim razem para spotkała się na trasie z wieloma problemami i tylko sytuacja z Przemysławem Saletą oraz Dariuszem Kuźniakiem uratowała ich od pożegnania się z widzami. W opublikowanych materiałach przedpremierowych widzimy, że pech wcale nie chce opuścić dziennikarki i jej przyjaciela. Tym razem Hanna i Łukasz spędzą noc w niezwykle trudnych warunkach. Uczestniczka prześmiewczo sparafrazuje Małgorzatę Rozenek i przeprowadzi prowizoryczny test białej rękawiczki.
Sama Rozenek przeżyje w najbliższym odcinku spory kryzys. Perfekcyjna Pani Domu da wyraźnie do zrozumienia, że bardzo mocno stęskniła się za swoimi dziećmi. Na szczęście oparcie dla gwiazdy stanowić będzie jej partner – Radosław Majdan.

Z kolei Michał Żurawski i Ludwik Borkowski sprawdzą, czy są mistrzami perswazji. Chcąc zdobyć transport, będą próbowali nakłonić lokalnego mieszkańca do darmowej podwózki, gwarantując mu sławę!

d4k8fqx

Punktem kulminacyjnym dzisiejszego odcinka „Azji Express” będzie walka na specjalne poduszki. Uczestnicy starć zmierzą się ze sobą, siedząc na wąskich belkach, a na dodatek znajdując się pod ostrzałem kurzych jaj, jakie kierować będą w nich pozostali podróżnicy. W czasie tej konkurencji dojdzie do pierwszego poważnego konfliktu! Renata Kaczoruk będzie bowiem celować w głowę jednego z walczących. Takie zachowanie rozzłości Małgorzatę Rozenek, która nie będzie kryć swojego niezadowolenia!
Wiemy na pewno, że w tym odcinku nie odpadnie żadna para. Nie oznacza to jednak brak interesujących zdarzeń. W trzecim epizodzie „Azji Express” poznamy uczestników, którzy wywalczą immunitet przed kolejnymi eliminacjami.

„Azja Express” –Kiedy emisja? Gdzie oglądać online?

Najnowszy odcinek „Azji Express” zapowiada się niezwykle ciekawie. Trzecia odsłona show zostanie wyemitowana dziś wieczorem o godzinie 21:30 na antenie telewizji TVN. Wszystkie epizody programu można także śledzić online na platformie player.pl

d4k8fqx

Podziel się opinią

Share
d4k8fqx
d4k8fqx