Trwa ładowanie...
Wojciech Chentkiewicz

„Azja Express” odcinek 2 – Kto odpadnie jako pierwszy? Zobacz zapowiedź!

Przed nami drugi odcinek programu „Azja Express”! Nowy hit telewizji TVN wywołał w poprzednim tygodniu ogromne emocje. Wszystko wskazuje na to, że kolejna odsłona produkcji również okaże się niezwykle ekscytująca. Przed uczestnikami wyprawy po krajach Dalekiego Wschodu nowe wyzwania. Tym razem gwiazdy zaprezentują swoje umiejętności kulinarne, a także spróbują pewnego wietnamskiego specjału. Oczywiście nie zabraknie nerwów, konfliktów, łez, kryzysów i mocnych słów! Co wydarzy się w drugim odcinku programu „Azja Express”? Oto krótka zapowiedź dzisiejszego epizodu!

Share
„Azja Express” odcinek 2 – Kto odpadnie jako pierwszy? Zobacz zapowiedź!
Źródło: Agencja TVN/x-news
d3h1vdv

W pierwszym odcinku „Azji Express” osiem par rozpoczęło niezwykle trudną wyprawę po czterech krajach Dalekiego Wschodu. Podróż rozpoczęła się w wietnamskim miasteczku Hai Duong. Gwiazdy biorące udział w programie musiały we własnym zakresie zorganizować sobie transport do wskazanego przez producentów miejsca docelowego. Już samo łapanie autostopu okazało się dla niektórych uczestników zadaniem niezwykle skomplikowanym. Jak najszybsze przybycie na metę etapu było oczywiście solidnie wynagrodzone - para, która jako pierwsza pokonała określony dystans, otrzymała cenny immunitet. Ten przypadł Pascalowi Brodnickiemu i Pawłowi Dobrzańskiemu. Premierowa odsłona „Azji Express” pokazała, że uczestnicy programu muszą przygotować się na naprawdę ekstremalne wyzwania. Co tym razem wydarzy się na trasie podróży? Jak z kolejnymi zadaniami poradzą sobie Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Hanna Lis oraz pozostali wędrowcy? Zobacz zapowiedź drugiego odcinka „Azji Express”!

„Azja Express” odcinek 2 – co się wydarzy?

Zamieszczone w sieci zwiastuny drugiego odcinka „Azji Express” zapowiadają wielkie emocje. Uczestnicy ponownie zostaną zdani na siebie oraz pomoc mieszkańców Wietnamu. Na krótkim klipie widzimy, jak Małgorzata Rozenek kłóci się z Radosławem Majdanem. Perfekcyjna Pani Domu krzyczy do swojego partnera, aby ten przestał się do niej odzywać!

Jedno z zadań, jakie producenci przygotowali dla uczestników „Azji Express” w drugim odcinku, będzie polegać na gotowaniu. W czasie trwania konkurencji dojdzie jednak do nieoczekiwanego wypadku. Faworyt konkursu – kucharz Pascal Brodnicki – skaleczy się nożem, co może przeszkodzić mu w wygraniu zawodów. To niejedyna kulinarna niespodzianka czekająca w najbliższym epizodzie na podróżujące gwiazdy. Ich kolejnym zadaniem będzie zjedzenie baluta – ugotowanego jajka kaczego lub kurzego, wewnątrz którego znajduje się w pełni uformowany ptasi zarodek!

d3h1vdv

W drugim odcinku „Azji Express” zobaczymy również, jak Małgorzata Rozenek prosi lokalną sprzedawczynię, by ta poczęstowała ją za darmo pączkiem. Z kolei Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska będą jeść resztki pozostawione przez gości jednej z restauracji. Hanna Lis z Łukaszem Jemiołem zostaną natomiast ugoszczeni w pomieszczeniu z pękniętą rurą w łazience. Para odkryje także, że najbliższą noc spędzi na łóżku pozbawionym materaca.

Pod koniec drugiego odcinka poznamy zespół, który jako pierwsza pożegna się z programem. Kto odpadnie na samym początku przygody z „Azją Express”?

„Azja Express” odcinek 2 – kiedy emisja? Gdzie oglądać?

Drugi odcinek programu „Azja Express” zostanie wyemitowany dziś o godzinie 21:30 na antenie telewizji TVN. Format można również śledzić na platformie player.pl. Kolejne epizody „Azji Express” pojawiać się będą w każdą środę o tej samej porze

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d3h1vdv

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3h1vdv
d3h1vdv