Trwa ładowanie...

"Azja Express": Nergal weźmie udział w drugiej edycji show?

Zapowiadana druga edycja show TVN "Azja Express" wzbudza spore zainteresowanie. Raz po raz pojawiają się informacje odsłaniające kulisy produkcji, a także nazwiska potencjalnych uczestników. Czy wśród nich znajdzie się Adam Darski?

Share
"Azja Express": Nergal weźmie udział w drugiej edycji show?
Źródło: AKPA
d1deo8i

Żeby wziąć udział w „Azja Express”, trzeba się wykazać nie lada charakterem. Jak się okazuje, druga seria (która ma się odbyć w Indiach) może być równie ciekawa pod względem doboru uczestników co pierwsza. Magazyn „Flesz” podaje, że udział w show z producentami negocjuje podobno Nergal, czyli Adam Darski. To byłby jego powrót do telewizji. Przypomnijmy, że przed laty był jurorem pierwszej edycji talent show TVP, „The Voice of Poland”. Ostatnio jednak skupił się na trasach koncertowych z zespołem Behemoth i biznesie (prowadzi już trzy salony barberskie – jeden w Gdańsku i dwa w Warszawie i zarządza klubem w Sopocie). Czy znów będzie aktywniej udzielał się w show-biznesie?

- On kocha wyzwania! No i mógłby się o sobie przypomnieć – przyznała z entuzjazmem na łamach magazynu znajoma muzyka.

Z doniesień kolorowej prasy wynika, że udział w show negocjują także projektantka Joanna Przetakiewicz, Joanna Jarmołowicz (znana widzom z serialu „Na noże”) oraz Dawid Woliński z siostrą Karoliną. Będziecie oglądać drugą edycję „Azja Express”? Jesteście ciekawi nowych uczestników?

d1deo8i

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk o udziale w "Azja Express"

d1deo8i

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1deo8i
d1deo8i