Trwa ładowanie...
28-10-2016 11:21

"Azja Express": Leszek Stanek skomentował odejście Łukasza Jemioła i konflikt Małgorzaty Rozenek z Renatą Kaczoruk

W ostatnim odcinku "Azja Express" z programem zdecydowali pożegnać się Hanna Lis i Łukasz Jemioł. Jak na ich odejście zareagował Leszek Stanek? Przy okazji rozmowy z Wirtualną Polską tancerz przyznał również, co sądzi o konflikcie na linii Małgorzata Rozenek - Renata Kaczoruk.

dp3onso
dp3onso

Hanna Lis i Łukasz Jemioł postanowili przerwać grę i zrezygnować z dalszego udziału w programie "Azja Express". Wszystko ze względu na zdrowie projektanta, które w ostatnim odcinku pogarszało się z minuty na minutę. Lekarze, którzy zostali wezwani na plan, zasugerowali nawet, że Jemioł mógł nabawić się malarii. W rezultacie towarzysz Lis trafił do szpitala, ale ostateczna diagnoza wykluczyła jednak tę chorobę. Co ciekawe, w walce o immunitet podczas ostatniego zadania, parze chcieli pomóc nawet ich konkurenci: Izabella Miko i Leszek Stanek. Rywale bardzo przeżyli wiadomość o chorobie kolegi z programu i byli gotowi zrobić wszystko, aby go wesprzeć.

Jak dziś tancerz ocenia decyzję Jemioła o odejściu z show? Przy okazji spotkania na urodzinach "Party" i rozmowy z reporterką Wirtualnej Polski Stanek przyznał także, co sądzi o konflikcie, który wybuchł między Małgorzatą Rozenek a Renatą Kaczoruk. Po czyjej jest stronie? Zobaczcie powyższe wideo!

TVN/x-news
Źródło: TVN/x-news
TVN/x-news
Źródło: TVN/x-news
dp3onso
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dp3onso