Trwa ładowanie...
05-01-2017 14:56

"Azja Express": Joanna Moro nie wyklucza udziału w programie

Aktorka jest miłośniczką podróży, niebawem wspólnie z mężem wyruszy na podbój dziewiczych rejonów Afryki. Nie planuje natomiast wyjazdów w ramach programu "Azja Express", nie dostała bowiem takiej propozycji. Zapewnia jednak, że rozważyłaby ją.

"Azja Express": Joanna Moro nie wyklucza udziału w programieŹródło: AKPA
d39zabq
d39zabq

Po sukcesie pierwszego sezonu "Azja Express" stacja TVN zapowiedziała kontynuację formatu w 2017 roku. Zdjęcia mają ruszyć już wiosną, producenci nie podali jednak jeszcze uczestników nowej edycji podróżniczego reality show. Wśród typowanych przez media i internautów kandydatów znalazła się m.in. Joanna Moro. Aktorka twierdzi jednak, że nie dostała propozycji ze strony TVN.

- To tylko takie pytania były. Oczywiście, jakby ktoś mi zaproponował, to będziemy rozważać. Ja w ogóle nigdy nie mówię nie. Czy ja mówię nie? No nie. Zobaczymy – mówi aktorka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gwiazda ma jednak inne plany podróżnicze, których w minionym roku nie mogła zrealizować ze względu na obowiązki zawodowe. Już 6 stycznia Joanna Moro spełni swoje dawne marzenie o podróży do Afryki. Wraz z mężem zwiedzać będzie mniej znane rejony tego kontynentu. - To jest moje wielkie marzenie i takie moje plany. Jeszcze taka nieodkryta Afryka - mówi aktorka.

d39zabq

Gwiazda traktuje podróże nie tylko jako okazję do poznawania nowych miejsc i ludzi, lecz także jako sposób na odreagowanie stresu lub innych negatywnych emocji. Już sam lot samolotem sprawia, że odrywa się od problemów i nabiera do nich dystansu. W ten sam sposób działa na nią zmiana miejsca przebywania, niekoniecznie nawet na tak odległe jak Afryka.

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną ONS.pl
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Źródło: ONS.pl

Plany aktorki na 2017 rok to jednak nie tylko podróże. Chciałaby dalej pracować w teatrze i grać w tak ciekawych spektaklach jak "Lekcje stepowania", wystawiane od grudnia na deskach warszawskiego Och-Teatru. Gwiazda jest zachwycona możliwością grania w teatrze Krystyny Jandy, co uważa za ważny krok w swojej karierze aktorskiej.

- Chciałabym nadal robić coś fajnego, coś wartościowego, żebym mogła też powiedzieć, że napracowałam się dzisiaj, nie tylko przebierając się w ładne ubrania, ale rzeczywiście przekazując jakieś ważne rzeczy. - mówi Joanna Moro.

d39zabq

Spektakl "Lekcje stepowania", na podstawie dramatu Richarda Harrisa, opowiada o grupie uczestników kursu tańca. Za reżyserię odpowiada Krystyna Janda, a Joannie Moro na scenie partnerują m.in.: Zofia Zborowska, Elżbieta Romanowska, Krystyna Tkacz i Maria Winiarska.

AKPA
Źródło: AKPA
Joanna Moro AKPA
Joanna Moro Źródło: AKPA

Tu bezpłatnie pobierzesz aplikację Program TV

d39zabq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39zabq