Trwa ładowanie...
d4mf1w4

"Azja Express": Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi drugą edycję show

To już pewne. Dziennikarka wystąpi w roli prowadzącej w kolejnej edycji programu "Azja Express". Choć niedawno pojawiły się plotki świadczące o tym, iż to stanowisko udało się zdobyć Hannie Lis, to dzisiaj wiadomo już, że pozycja Agnieszki Woźniak-Starak nie jest zagrożona.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Azja Express": Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi drugą edycję show
(East News)
d4mf1w4

Program okazał się tak wielkim hitem, że TVN zadecydował już o jego kontynuacji. Kolejna odsłona show będzie nagrywana w Indiach. Już na początku roku nowa ekipa wyjedzie na trzytygodniowe nagrania. Mimo że nazwiska uczestników niemal do końca będą trzymane w tajemnicy, to lista chętnych do wzięcia udziału w projekcie jest bardzo długa. Wśród gwiazd często typowanych na potencjalnych zawodników jest Katarzyna Warnke.

- Nie zdecydowałabym się, bo lubię komfort i nie identyfikuję się z taką turystyką. Ale mój mąż, Piotr, pewnie przyjąłby to wyzwanie - przyznała aktorka w rozmowie z magazynem "Party".

W gronie celebrytów, którzy otwarcie mówili, iż czekają na zaproszenie do "Azja Express", znalazł się także Michał Kwiatkowski. Wokalista lubi przygody i chętnie sprawdziłby się podczas tak wymagającego wyjazdu.

d4mf1w4

- Z moim narzeczonym Maximem pewnie byśmy się ciągle kłócili, bo tak reagujemy na stres. Bratu za bardzo bym matkował, więc pojechałbym z przyjaciółką, Janją Lesar - powiedział muzyk w tej samej rozmowie.

Jak myślicie, kto wystąpi w najnowszej edycji show? Macie swoje typy?

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną East News
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (East News)
Michał Kwiatkowski ONS.pl
Michał Kwiatkowski (ONS.pl)

Zobacz także: Maja Popielarska o "Azja Express": "Nie czuję się dobrze w ostrej rywalizacji"

d4mf1w4

Podziel się opinią

Share
d4mf1w4
d4mf1w4