Trwa ładowanie...
d2wu3k1

"Aż po sufit": powstanie drugi sezon serialu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Aż po sufit": powstanie drugi sezon serialu
(TVN / x-news)
d2wu3k1

Stacja TVN ogłosiła świetną wiadomość dla fanów "Aż po sufit!" - ruszają nagrania kolejnych odcinków. Wygląda na to, że informacje o zdjęciu serialu z anteny były nieprawdą albo sprytnym zabiegiem marketingowym. Wszyscy za szybko obwieścili porażkę Pazury. Włodarze TVN w końcu podjęli decyzję o jego przyszłości na antenie stacji.

Jak możemy dowiedzieć się z oficjalnej strony serialu, koniec nowej produkcji TVN. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał, tym bardziej, że prasa rozpisywała się o konfliktach na planie. Niektórzy obwiniali Cezarego Pazurę za porażkę serialu.

Co więcej, współczesna saga rodzinna najwyraźniej nie przypadła do gustu widzom TVN i miała niską oglądalność, która oscylowała wokół miliona widzów. Dyrektor programowy stacji Edward Miszczak uspokaja, że taka jest formuła pierwszej serii serialu, która nie przewiduje spektakularnych scen akcji, które mogłyby zwabić widza.

d2wu3k1

- Wyniki "Aż po sufit!" nie są powalające, pierwsza edycja nie "rozwaliła" rynku, ale jest zauważalna. Nikt nie krytykuje serialu, wszyscy skupiają się na postaciach – wyjawił w rozmowie z wirtualnymimediami.pl - Serial bardzo nam się podoba, jest szeroki. Cezary Pazura pokazał w nim jak dobrym jest aktorem. "Prawo Agaty", które zostało zastąpione przez "Aż po sufit!", miało sporo akcji w każdym odcinku - podkreślił dyrektor programowy TVN.

Taka decyzja stacji musiała zaskoczyć nie tylko fanów serialu, ale także samą obsadę, która już pożegnała się z planem, nie przypuszczając, że kiedykolwiek spotkają się w tym samym gronie.

-_ Każdy coś przywiózł na pożegnanie_ – wyznał Cezary Pazura w "Dzień Dobry TVN" - _ Ja przywiozłem sernik._

Jak się okazuje nie było to pożegnalne ciasto, a aktorzy występujący w "Aż po sufit!" spotkają się na planie już w listopadzie tego roku.

d2wu3k1

* Zobacz także: Olszówka o Pazurze: sceny łóżkowe wykonuję z nim z przyjemnością*

d2wu3k1

Podziel się opinią

Share

d2wu3k1

d2wu3k1