Trwa ładowanie...

"Aż po sufit": Cezary Pazura znów zostanie bez pracy?

Share
"Aż po sufit": Cezary Pazura znów zostanie bez pracy?
Źródło: TVN / x-news
dyf7004

Całkiem niedawno mówiło się o tym, że już tej jesieni rozpoczną się nagrania nowych odcinków "Aż po sufit". Jak donoszą Wirtualnemedia.pl, serial nie doczeka się jednak kolejnych sezonów. To fatalna wiadomość dla fanów i obsady, lecz przede wszystkim dla Cezarego Pazury, który ostatnio nie ma szczęścia do ról. Czy teraz znów zostanie z niczym?

Australijski pierwowzór "Aż po sufit" - "Packed to the Rafters" był emitowany przez sześć sezonów. Miesiąc temu TVN podał oficjalną informację o nakręceniu kolejnej serii serialu. Stacja wycofała się jednak z tej decyzji, a w zeszłym tygodniu zapadło ostateczne postanowienie o zdjęciu tej produkcji z anteny. Finałowy odcinek widzowie zobaczą we wtorek 24 listopada.

dyf7004

Według nieoficjalnych informacji serwisu Wirtualnemedia.pl, stacja TVN jest rozczarowana niską oglądalnością serialu i w związku z tym wiosną postawi na bardziej obiecujące projekty. Porażka "Aż po sufit" z Cezarym Pazurą w roli głównej, jest tym bardziej dotkliwa, że zastąpił w ramówce "Prawo Agaty", które było emitowane przez pięć sezonów i cieszyło się ogromna popularnością. Dział programowy TVN-u nie wygłosił jeszcze oficjalnego komentarza odnośnie zdjęcia serialu z anteny.

Kilka miesięcy temu obsada „Az po sufit” nie miała nadziei na to, że kiedykolwiek spotkają się jeszcze na planie w tym samym składzie. W październiku aktorzy znów uwierzyli, że będą mogli kontynuować nagrania serialu w Warszawie i Gdyni. Współczesna saga rodzinna nie spotkała się jednak z aprobatą widzów, a Cezary Pazura znów zostanie bez pracy.

Zobacz także: Edyta Olszówka o serialu "Aż po sufit"

dyf7004

Podziel się opinią

Share
dyf7004
dyf7004