Trwa ładowanie...
01-12-2015 13:04

"Aż po sufit!": Anastazja Pazura została aktorką. Co na to jej znany tata?

"Aż po sufit!": Anastazja Pazura została aktorką. Co na to jej znany tata?Źródło: TVN / x-news
d3onfyj
d3onfyj

W polskim show-biznesie jest wiele aktorskich rodzin. Dzieci idą w ślady sławnych rodziców, licząc, że także im uda się zaistnieć i to nie tylko dzięki znanemu nazwisku. Do grona tych osób dołączyła Anastazja Pazura. Jak na jej decyzję zareagował słynny tata, który ostatnio zagrał jedną z głównych ról w serialu "Aż po sufit"?

Od dziecka zawsze lubiła rysować i była przekonana, że zostanie plastykiem. Powtarzała też sobie, że na pewno nigdy nie będzie występować na ekranie i nie pójdzie w ślady swojego znanego ojca. A jednak kolejny raz okazało się, że niedaleko pada jabłko od jabłoni, a Anastazja, córka Cezarego Pazury, postawiła na aktorstwo.

- Tata mnie nawet nie namawiał do tego zawodu - przyznała w programie "Dzień Dobry TVN".

Anastazja jest studentką Wydziału Aktorskiego Warszawskiej Szkoły Filmowej.

d3onfyj

- Odziedziczyła po ojcu na pewno dwie cechy: talent i pracowitość. Ma jeszcze jedną cechę, która nie wiem, czy pomaga aktorowi, czy raczej przeszkadza: jest inteligentna - powiedział o Anastazji reżyser Maciej Ślesicki, założyciel i kanclerz wspomnianej placówki.

Sam Cezary Pazura nie ukrywa, że jest dumny z córki, ale jednocześnie przerażony. Przestrzegał ją, by nie szła w jego ślady i nie związała swojej przyszłości z komediami. Czy już niedługo zobaczymy ich razem na ekranie w roli ojca i córki?

d3onfyj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3onfyj