Aż cztery nowości na kanale History!

Aż cztery nowości na kanale History!
Źródło zdjęć: © History

11.03.2014 11:33, aktual.: 11.03.2014 11:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Wikingowie"
Seria 2. we wtorki o 22:00 od 22 kwietnia
W drugim sezonie "Wikingów" trwa walka o władzę. Przyjaciele stają się wrogami i tworzą się nieprawdopodobne sojusze. Kryzys wiary, waśnie i spory sprawiają, że Ragnar (Travis Fimmel)
sprzymierza się z królem Horikiem (Donal Logue)
przeciwko jarlowi Gotalandii i zapewne własnemu bratu Rollo (Clive Standen). Niezręczne postępowanie Ragnara grozi też jego małżeństwu z Lagerthą (Katheryn Winnick), rozdzielając go od ukochanego syna. Rodzą się spiski, załatwiane są stare porachunki, leje się krew... a wszystkiemu przyglądają się bacznie nordyccy bogowie.

* "Wojny magazynowe - Nowy Jork"*
Seria 2. w piątki o 21:00 od 4 kwietnia
Bohaterami "Wojen magazynowych - Nowy Jork" są współcześni wielkomiejscy poszukiwacze zapomnianych skarbów. W porzuconych magazynach w najludniejszej amerykańskiej metropolii i jej okolicach można natrafić na niesamowite wręcz znaleziska. Joe P., Mike, Candy i Courtney, Chris i Tad oraz prowadzący aukcje John Luke zapewniają widzom mnóstwo emocji. Licytacja w nowojorskim wydaniu to widowisko pod każdym względem wyjątkowe.

"Wojny magazynowe - Teksas"
Seria 4. we wtorki o 21.00 od 15 kwietnia
"Wojny magazynowe - Teksas" znów udają się do największego stanu w USA śladem uczestników aukcji poszukujących okazji. W nowym sezonie powracają oni z nową energią. Rick i Bubba pragną utwierdzić swą reputację tych, którzy wybierają najlepiej i zarabiają najwięcej. Nowa w programie Jenny Grumbles również nie żartuje, ostro się z nimi licytuje i trafiają jej się niekiedy niesamowite łupy. Aukcje prowadzi Walt Cade, który dwoi się i troi, by jak najdrożej sprzedać zawartość magazynów.

"Ale bryka!"
W czwartki o 22:00 od 24 kwietnia
"Ale bryka!" to wyjątkowy program poświęcony odrestaurowywaniu samochodów, którego bohaterowie, niezwykle pomysłowi Elo i Will, przeistaczają najrozmaitsze pojazdy w prawdziwe cuda na czterech kołach. Każdy z nich: od ferrari, przez mustanga, po kamper VW, jest niepowtarzalny i wiąże się z nim intrygująca historia. Cykl zrealizowano na terenie Londyńskiego Muzeum Motoryzacji, którego właścicielem jest Elo. Towarzyszy mu geniusz mechaniczny Will Trickett.

Obraz
© (fot. History)
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także