Trwa ładowanie...
ycipk-22e0dl

Awantura w programie TVP Info. Uczestnik debaty kopnął gościa w plecy

Odmienne poglądy polityczne wzmagają emocje. Nic dziwnego, że w programach dotyczących zagadnień politycznych czasem aż wrze. Tym razem jednak uczestnik debaty posunął się do przemocy. Prowadzący poprosili go o wyjście i nie pozwolili na wypowiedź. Kopanie gości to za wiele.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
TVP Info
TVP Info (Youtube.com)
ycipk-22e0dl

Do zajścia doszło w programie nadawanym 13 października na żywo w stacji TVP Info. Mowa o "Studio Polska", gdzie zaproszeni goście rozmawiają o polityce, ale wypowiadać mogą się także osoby zasiadające na miejscach dla publiczności. Wymianę poglądów moderują prowadzący.

Program trwał w najlepsze, gdy nagle doszło do zaskakującego, bulwersującego zajścia. Uczestnik programu kopnął gościa w plecy. Ofiarą był Rafał Lipski z Inicjatywy Polskiej, agresorem mężczyzna zapewne popierający Adama Słomkę - miał ze sobą portret polityka.

ycipk-22e0dl

Prowadzący, Magdalena Ogórek i Jacek Łęski, natychmiast zareagowali. Nie pozwolili napastnikowi na wytłumaczenie się, kazali mu opuścić studio. Ten odmawiał, chciał mówić o swoich poglądach. Wreszcie pojawiła się ochrona, a mężczyzna zrezygnował z przepychanek i wyszedł.

- Proszę opuścić studio. W kopaniu nie ma przesłania - mówili gospodarze programu. Chaos trwał przez około 2 minuty.

ycipk-22e0dl

Tuż po programie Ogórek zamieściła zdjęcie na Instagramie. Wygląda na to, że awantura nie wpłynęła na dobry humor prowadzącej, która napisała: "Tradycyjnie po 'Studiu Polska'. Zaraz gaszę światło w telewizyjnej garderobie i jadę do domu. Dziękuję, że co tydzień tak licznie mi towarzyszycie. Dobranoc Państwu!".

Pod ujęciem z garderoby pojawiły się komentarze: "Ciężko miała Pani w tym odcinku, dużo emocji było. Chyba jeden z cięższych odcinków", "Emocje, emocje, ciężka i trudna atmosfera w tym odcinku".

Oglądaliście? Jak wrażenia?

ycipk-22e0dl

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-22e0dl

ycipk-22e0dl
ycipk-22e0dl