RozrywkaAwantura w programie Justyny Żyły. Między rozżalonymi przyjaciółkami wybuchnie kłótnia

Awantura w programie Justyny Żyły. Między rozżalonymi przyjaciółkami wybuchnie kłótnia

Awantura w programie Justyny Żyły. Między rozżalonymi przyjaciółkami wybuchnie kłótnia
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Urszula Korąkiewicz

04.01.2019 14:46, aktual.: 04.01.2019 16:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marzena i Ania to bohaterki najbliższego odcinka. Kiedyś nierozłączne, dziś rozżalone i pełne pretensji. Ich przyjaźń skończyła się nagle i bez żadnych wyjaśnień. Co było przyczyną zerwania wszelkich kontaktów? O co mają do siebie żal? Justyna spróbuje doprowadzić do szczerej rozmowy.

Mimo że upłynęło już dużo czasu od ich ostatniego spotkania, to złość i rozczarowanie nie minęły. Byłe przyjaciółki, które pojawią się w programie, nadal chowają do siebie urazę i obwiniają się nawzajem o rozpad ich bliskiej relacji. Jednak wolały zerwać ze sobą kontakt, niż szczerze porozmawiać o tym, co mają sobie za złe. Do wyjaśnienia namówiła ich wspólna przyjaciółka Halinka.

Początek spotkania zapowiadał się bardzo spokojnie i niewinnie, a po chwili już rozpętało się piekło. Podczas rozmowy padło dużo bolesnych słów, wiele oskarżeń i wyrzutów. "Nazwałaś mnie zimną su...ą", "odwróciłaś się ode mnie", "nie chciałaś mi pomóc", "ty jesteś jakaś nienormalna, żałuję, że tu przyszłam", "jesteś perfidna i dwulicowa" - to tylko kilka z emocjonalnych wybuchów byłych przyjaciółek.

Co tak naprawdę było przyczyną zerwania przez przyjaciółki kontaktu? Czy jest szansa, aby Marzena i Anka się pogodziły? Przekonacie się już 8 stycznia, o godz. 22.00 w programie "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!" w Active Family.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (98)
Zobacz także