Trwa ładowanie...

Awantura w programie Justyny Żyły. Między rozżalonymi przyjaciółkami wybuchnie kłótnia

Marzena i Ania to bohaterki najbliższego odcinka. Kiedyś nierozłączne, dziś rozżalone i pełne pretensji. Ich przyjaźń skończyła się nagle i bez żadnych wyjaśnień. Co było przyczyną zerwania wszelkich kontaktów? O co mają do siebie żal? Justyna spróbuje doprowadzić do szczerej rozmowy.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Awantura w programie Justyny Żyły. Między rozżalonymi przyjaciółkami wybuchnie kłótniaŹródło: Materiały prasowe
d2eeol6
d2eeol6

Mimo że upłynęło już dużo czasu od ich ostatniego spotkania, to złość i rozczarowanie nie minęły. Byłe przyjaciółki, które pojawią się w programie, nadal chowają do siebie urazę i obwiniają się nawzajem o rozpad ich bliskiej relacji. Jednak wolały zerwać ze sobą kontakt, niż szczerze porozmawiać o tym, co mają sobie za złe. Do wyjaśnienia namówiła ich wspólna przyjaciółka Halinka.

Zobacz zwiastun drugiego odcinka:

Początek spotkania zapowiadał się bardzo spokojnie i niewinnie, a po chwili już rozpętało się piekło. Podczas rozmowy padło dużo bolesnych słów, wiele oskarżeń i wyrzutów. "Nazwałaś mnie zimną su...ą", "odwróciłaś się ode mnie", "nie chciałaś mi pomóc", "ty jesteś jakaś nienormalna, żałuję, że tu przyszłam", "jesteś perfidna i dwulicowa" - to tylko kilka z emocjonalnych wybuchów byłych przyjaciółek.

Co tak naprawdę było przyczyną zerwania przez przyjaciółki kontaktu? Czy jest szansa, aby Marzena i Anka się pogodziły? Przekonacie się już 8 stycznia, o godz. 22.00 w programie "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!" w Active Family.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2eeol6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2eeol6