Trwa ładowanie...

''Avengers 3D'': Scarlett Johansson w gorącej scenie akcji [wideo]

''Avengers 3D'': Scarlett Johansson w gorącej scenie akcji [wideo]
d1zn1y4
d1zn1y4

Kampania promocyjna filmu *"Avengers 3D" ruszyła pełną parą. W sieci coraz więcej możemy uświadczyć zwiastunów filmu i ciekawych klipów prezentujących amerykańskich superbohaterów*.

Tym razem do sieci trafił materiał z półnagą Scarlett Johansson, która (jak się okazało) nawet przywiązana do krzesła jest w stanie rozgromić filmowych złoczyńców. Johansson w najnowszym filmie produkcji Marvela wcieliła się w postać Czarnej wdowy.

Zobaczcie klip prezentujący pierwszą scenę akcji z długo oczekiwanego filmu "Avengers 3D".

Nick Fury jest szefem międzynarodowej agencji S.H.I.E.L.D, która czuwa nad światowym bezpieczeństwem. W obliczu globalnego zagrożenia staje przed zadaniem stworzenia drużyny, która podoła najbardziej nieprawdopodobnym wyzwaniom. Do swojego zespołu rekrutuje ludzi z niezwykłymi zdolnościami. Znajdą się w nim słynne postaci z uniwersum Marvela – Iron Man, Hulk, Thor, Kapitan Ameryka, Sokole Oko i Czarna Wdowa. Porozumienie w drużynie złożonej z takich indywidualności, nie będzie łatwe do osiągnięcia. Fury wie jednak, że tylko działając wspólnie, mogą ocalić świat przed zniszczeniem.

d1zn1y4

Pojawienie się w jednym filmie tylu wspaniałych postaci Marvela wzbudziło wśród publiczności nastrój wielkiego oczekiwania. Kilku z bohaterów doczekało się już wcześniej własnych filmów, a każdy z nich był zapowiedzią „The Avengers”. Były to „Iron Man”, „Thor”, „Kapitan Ameryka” oraz „Hulk”. W 2012 roku na ekranie zobaczymy plejadę aktorskich gwiazd, będą to m.in. Robert Downey Jr., Samuel L. Jackson, Scarlett Johansson, Gwyneth Paltrow, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo czy Chris Evans. Budżet filmu wynosi 220 mln dolarów.

d1zn1y4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zn1y4