RozrywkaAugustin Egurrola: autorem oprawy tanecznej na Gali Viva Comet 2011!

Augustin Egurrola: autorem oprawy tanecznej na Gali Viva Comet 2011!

Augustin Egurrola: autorem oprawy tanecznej na Gali Viva Comet 2011!
Źródło zdjęć: © AKPA

10.02.2011 13:52, aktual.: 12.12.2018 15:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Warszawa, 10 lutego 2011: Galę Viva Comet 2011, która odbędzie sie 24 lutego w Warszawskim Centrum Expo XXI, poprowadzą znany raper Tede oraz prezenterka Viva Polska - Kasia Kępka. Autorem oprawy tanecznej jest ceniony choreograf Augustin Egurrola.

Raper Jacek „Tede” Graniecki zadebiutuje w roli gospodarza Viva Comet, podczas gdy dla Kasi Kępki będzie to już czwarta gala, którą poprowadzi. Przebojowy duet z pewnością niejednokrotnie zaskoczy widzów i publiczność w trakcie gali. Jak zapowiada Tede, nominowany do Viva Comet 2011 w trzech kategoriach: „Wszyscy, którzy śledzą moje poczynania wiedzą, że jestem osobą nieprzewidywalną i zawsze coś ciekawego wymyślę. Chcecie wiedzieć, co? Oglądajcie Viva Comet 2011!”.

Z kolei autorem oprawy tanecznej Viva Comet 2011 jest Augustin Egurrola, znany choreograf. Dzięki niemu, w tym roku występy gwiazd - w tym Dody, Monopolu, Roberta M czy Stachursky'ego - będą jeszcze bardziej widowiskowe, co z pewnością doceni zgromadzona w Warszawskim Centrum Expo XXI publiczność, a także widzowie Viva Polska, którzy obejrzą galę na żywo 24 lutego o 20:00.

„Rozdanie nagród Viva Comet będzie w tym roku wielkim wydarzeniem. To będzie niezwykły koncert – nowoczesny i dynamiczny. Na scenie większości występujących gwiazd będzie towarzyszyła duża ilość tancerzy. Chcemy, żeby każda piosenka była niczym taneczny teledysk. To ambitne zadanie wymagające ponad trzech tygodni przygotowań. Do udziału zaproszono tancerzy ”You Can Dance” oraz grupę VOLT. Naszym celem jest to, aby Viva Comet 2011 zbliżyła się jakością i rozmachem do innych tego typu światowych imprez jak np. MTV Europe Music Awards. To bardzo ambitne zadanie, wymagające ogromnej kreatywności twórców, choreografa, stylistów. Każda minuta musi być dokładnie przemyślana” - komentuje Augustin Egurrola.

Gala Viva Comet 2011 odbędzie się 24 lutego 2011 w Warszawskim Centrum Expo XXI. Statuetki w 10 kategoriach trafią do wykonawców, na których widzowie oddadzą najwięcej głosów na stronie www.comet.viva-tv.pl. Liderami w ilości nominacji są w tym roku Robert M (6), Ewa Farna (5), Afromental (4), oraz Tede (3). Emisja w Viva Polska o g. 20:00.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także