Trwa ładowanie...
27-10-2010 13:49

Atrakcyjna nieznajowma w "Ratownikach"

Atrakcyjna nieznajowma w "Ratownikach"Źródło: TVP
d214to7
d214to7

Jadąc górskimi szlakami HUBERT (Michał Czarnecki) mija terenowy samochód. Za kierownicą siedzi atrakcyjna dziewczyna (Roma Gąsiorowska), prowokuje HUBERTA do pościgu. Hubert, dziś ratownik Pogotowia Górskiego, kiedyś komandos, podejmuje wyzwanie.

Samochody to jego pasja, a możliwość popisania się przed piękną nieznajomą to dodatkowa motywacja. Obok Huberta siedzi jednak jego dziewczyna, DARIA i zaistniała sytuacja mocno ja denerwuje. Nieznajoma z terenowego auta finalnie wyprzedza HUBERTA i zostawia go daleko za sobą, robiąc na nim niemałe wrażenie. Hubert musi zatrzymać swój samochód, bo spod maski wydobywa się para, ma awarię chłodnicy. DARIA wkurzona zostawia Huberta, ten siedzi przed samochodem wściekły.

Podczas akcji ratunkowej niezbędny jest śmigłowiec, ratownicy proszą o pomoc Straż Graniczną. Pracuje tam świetny pilot, kapitan KITOWICZ. Helikopter dołącza do grupy ratowników. Po wylądowaniu okazuje się, że pilot KITOWICZ jest… piękną kobietą o imieniu „LARA”, HUBERT natomiast rozpoznaje w niej tajemniczą nieznajomą, z którą rano ścigał się na Zakopiance. Kolejny raz dziewczyna robi na Hubercie ogromne wrażenie, jest zdecydowana, odważna, niezależna a zarazem bardzo atrakcyjna.

d214to7

Czyżby DARIA zyskała poważną rywalkę? Czy znajomość Huberta z Larą rozwinie się, a jego fascynacja dziewczyną przerodzi się w coś więcej?

Poza tym w odcinku:

Nieoznakowaną, wąską ścieżką w górach blisko granicy idzie RODZINA UCHODŹCÓW prowadzona przez dwóch przemytników. Ścieżka robi się coraz węższa, PRZEMYTNIK pokazuje, że trzeba się trzymać ściany. Mały CHŁOPIEC staje zbyt blisko brzegu i osuwa się w dół. Całe szczęście nie rani się. OJCIEC próbuje się po niego schylić, ale półka jest zbyt nisko. W efekcie spada i uderza głową o kamień, traci przytomność, wszyscy podejrzewają, że umarł. Spanikowani PRZEMYTNICY uciekają. Na górze zostaje jedynie MONA z dziećmi. Jest bezsilna, nie może pomóc ani HARIEMU, ani CHŁOPCU. Nie wie co robić, wyrusza więc szukać pomocy.

MONA trafia do straży granicznej, gdzie przekazuje tłumaczowi informację o pozostawionych w górach HARIM i AMIM. HUBERT i TOŚKA ponownie ruszają w góry. Swoją pomoc oferuje im również LARA.

d214to7

DOROTA ma dziwny sen, w którym przychodzi do niej JAN i mówi o swojej śmierci. Po przebudzeniu udaje się do niego do szpitala. W szpitalu DOROTA rozmawia z MONIKĄ, która właśnie widziała się z mężem i stanowczo zażądała rozwodu.

DENIS dowiaduje się, że chłopak z uszkodzonym kręgosłupem (z poprzedniego odcinka), będzie chodził. Wyprawia z tej okazji imprezę, na której jego dziewczyna KINGA, pracująca w salonie masażu, opowiada AŚCE o swojej klientce z bardzo dziwnym tatuażem. AŚKA od razu kojarzy, że chodzi o tatuaż jaki miała tajemnicza TAMARA.

Podczas świętowania CEZARY przywraca DENISA do służby i w obecności wszystkich wygłasza mowę, dzięki której ma nadzieję wygrać wybory.

OLGA, policjanta, matka Norberta, dostaje kopertę z nagraniem rozmowy KOZAKA i jej męża CEZAREGO, z którego jasno wynika, że planowali pozbawić JANA funkcji naczelnika.

d214to7

Ciekawe zwroty akcji, piękne krajobrazy, wartka akcja i skomplikowane losy bohaterów. To wszystko już dziś o 21.30, na antenie TVP1.

Zobacz także:

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

d214to7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d214to7