Asia z "Rolnik szuka żony" po raz pierwszy pisze o swoim dziecku. "Nasze życie zmieniło się"

Poznali się i zakochali na planie "Rolnik szuka żony"
Poznali się i zakochali na planie "Rolnik szuka żony"
Źródło zdjęć: © TVP

01.11.2022 20:55, aktual.: 02.11.2022 07:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Młodziutka dziewczyna zauroczyła się rolnikiem z telewizji. Kilka miesięcy po pierwszym spotkaniu byli zaręczeni. Teraz, niemal rok po zaręczynach, zostali rodzicami.

Asia i Kamil to jedna z ulubionych par widzów "Rolnik szuka żony". Oboje byli bardzo młodzi (on miał 23, a ona 22 lata), gdy przekonywali w programie, że to najwyższy czas na ustatkowanie się i założenie rodziny. Nie znali się nawet pół roku, gdy chłopak na oczach widzów padł na kolano i poprosił ją o rękę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dziewczyna nie posiadała się ze szczęścia i chętnie opisywała swoje życie w domu narzeczonego i jego rodziców, z którymi ma bardzo dobre relacje. Fani zaczęli się niepokoić, gdy Asia któregoś dnia przestała być aktywna w social mediach. Okazało się, że jest w ciąży, której nie znosi najlepiej.

Jak dziś wiadomo, była to ciąża wysokiego ryzyka, od 29. tygodnia dziewczyna musiała leżeć w łóżku. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i córeczka rolnika i jego narzeczonej przyszła na świat 23 października.

"W nocy tego dnia nasze życie zmieniło się o 180 stopni, oczywiście na lepsze. Tej nocy przyrzekliśmy sobie, że uczynimy życie naszej Perełki w najszczęśliwsze życie, jakie sobie można wymarzyć. Tosia - 2980 g szczęścia i 53 cm słodkości" - napisała przy fotografii rączki córeczki.

Młodzi rodzice od dawna planowali wziąć ślub w przyszłym roku. Teraz podczas tego pięknego dnia obecna będzie także ich pociecha.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także