Trwa ładowanie...

Artur Orzech współgospodarzem 'Śpiewaj i walcz' w TVP 1

Share
Artur Orzech współgospodarzem 'Śpiewaj i walcz' w TVP 1
Źródło: AKPA
d3tsbp5

Artur Orzech zostanie współgospodarzem nowego talent-show TVP 1 „Śpiewaj i walcz”. Zastąpi Wojtka Łozowskiego z zespołu Afromental, który jeszcze przed startem formatu wycofał się z projektu.

Orzech jest dziennikarzem muzycznym, corocznym komentatorem konkursu Eurowizji w TVP 1. „Śpiewaj i walcz” poprowadzi razem z Aleksandrą Rosiak, prezenterką „Kawy czy herbaty”? w tej stacji. Oboje byli razem gospodarzami polskich preselekcji do Eurowizji, które Jedynka transmitowała w minioną niedzielę.

Celem „Śpiewaj i walcz” będzie wyłonienie debiutujących wokalistów i zespołów, którzy zaśpiewają w koncercie Debiuty tegorocznego festiwalu w Opolu. Pierwsze cztery odcinki programu pokazywać będą relacje z castingów, które zorganizowane zostaną w czterech miastach: Warszawie (27 lutego br.), Gdańsku (7 marca br.), Krakowie (13 marca br.) i Wrocławiu (21 marca br.).

d3tsbp5

Na każdym castingu wybranych przez jury programu zostanie pięciu uczestników, z których widzowie wytypują najlepszą czwórkę. Dwie wybrane ósemki wystąpią w dwóch programach na żywo – w każdy z nich jury wybierze trójkę uczestników do odpadnięcia, a widzowie ocalą jednego z nominowanych w głosowaniu sms-owym. W kolejnych odcinkach „live” występować będą wszyscy uczestnicy, którzy pozostali w programie. Po każdym wydaniu jury typować będzie do odpadnięcia dwóch wykonawców, a widzowie ocalać będą jednego z nich. Najlepsza szóstka zaprezentuje się w Opolu.

W programie uczestnicy śpiewać będą tylko polskie piosenki, a pomagać im w przygotowaniach do występów będą gwiazdy muzyki, m.in. Krzysztof Cugowski, Kora czy Grzegorz Skawiński. W składzie jury znajdą się Krystyna Prońko, Marek Kościkiewicz oraz producent muzyczny Mark Tysper.

Show „Śpiewaj i walcz” będzie nadawane w piątki o 20.15 począwszy od 5 marca br. Producentem wykonawczym programu będzie firma Rock and Roll Production, która jest też pomysłodawcą tego formatu.

[

]( http://www.wirtualnemedia.pl )

d3tsbp5

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3tsbp5
d3tsbp5