Trwa ładowanie...

Arnold Schwarzenegger rozstaje się z "The Celebrity Apprentice". Wszystko przez Trumpa?

Arnold Schwarzenegger zaledwie po jednym sezonie rezygnuje z roli prowadzącego "The Celebrity Apprentice". To jednak niejedyny kłopot, jaki spotkał program. Jak przyznał aktor, widzowie zaczęli bojkotować show, a sponsorzy masowo odchodzić. Winą za to wszystko obarcza… Trumpa.

Share
Arnold Schwarzenegger rozstaje się z "The Celebrity Apprentice". Wszystko przez Trumpa?
Źródło: Getty Images
d2wy9mp

- Tu nie chodzi o program. Każdy na kogo wpadłem, mówił mi: "kocham program, ale dopóki czytam nazwisko Trumpa, chcę stamtąd uciec". (…) NBC zrobiło wszystko, co mogli, aby promować program i Mark Burnett (producent – przyp. red.) wykonał świetną robotę. Nikt naprawdę nie wiedział, że to się stanie i wszyscy byli zaskoczeni. Kiedy okazało się, że Trump jest nadal zaangażowany jako producent wykonawczy i nadal otrzymuje pieniądze z programu, to połowa ludzi go zbojkotowała – powiedział Schwazenegger magazynowi "Empire".

Słowa te potwierdza akcja, która pojawiła się w mediach społecznościowych, #grabyourwallet (#zgarnijswójportfel). Miała na celu skłonienie widzów i potencjalnych sponsorów do zaprzestania promowania programu i nieangażowania się w projekt Trumpa. Niewątpliwie więc efekt tej akcji mógł się przełożyć na wyniki oglądalności teleturnieju (przypomnijmy, że to gwiazdorska wersja show, w którym uczestnicy walczyli o nagrodę finansową i staż w formie Trumpa). Shwarzenegger odniósł się także do ewentualnego powrotu do programu.

d2wy9mp

- Nawet jeśli poproszą, będę musiał odmówić. Z Trumpem na pokładzie programu ludzie czują niesmak i nie chcą uczestniczyć jako widz, sponsor lub w jakiś inny sposób wesprzeć show. Występuje teraz wiele podziałów i myślę, że ten program złapał je w całości – przyznał aktor.

To jednak nie wszystko. Odejście popularnego aktora z show wywołało starcie na Twitterze, pomiędzy Shwarzeneggerem a Trumpem. Prezydent Stanów Zjednoczonych oznajmił, że prawda jest inna i że Schwarzenegger nie odszedł dobrowolnie z programu, ale został wyrzucony za żałosne wyniki (a nie przez niego). Aktor natychmiast mu się odciął i skończył dyskusję, pisząc, że powinien zatrudnić nowych specjalistów od pisania dowcipów i sprawdzania faktów.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d2wy9mp

Zobacz także: #dziejesiewkulturze: Arnold Schwarzenegger i zamieszanie wokół ''Wonder Woman''

d2wy9mp

Podziel się opinią

Share
d2wy9mp
d2wy9mp