Trwa ładowanie...
d1nxhgl

Arciuch, Moro i Mariotti w nowym serialu "Lifting". O czym będzie?

W sierpniu 2017 r. w aplikacji Eska Go zadebiutuje nowa produkcja. Serial komediowy oparty będzie na hiszpańskiej sztuce teatralnej. W obsadzie jedne z najpopularniejszych aktorek.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Joanna Moro
Joanna MoroŹródło: ONS.pl
d1nxhgl

Fabuła "Liftingu" skupia się na czterech kobietach w różnym wieku: Milenie, Patrycji, Justynie i Elizie. Bohaterki tworzą satyryczne sytuacje ukazujące zabawne strony kobiecego życia. Głównym miejscem spotkań pań jest poczekalnia w renomowanej klinice chirurgii plastycznej.

Serial zbudowany jest z krótkich skeczy, a ich tematem jest dążenie do idealnego ciała i kult młodości. Kogo zobaczymy w serialu? Widzowie będą mogli obejrzeć Tamarę Arciuch (Justyna), Annę Matysiak (Eliza), Marta Król (Patrycja), Monika Buchowiec (Milena), a także Joannę Moro, Krystynę Tkacz, Olgę Kalicką, Andre Whyte, Monikę Mariotti, Jacka Mikołajczaka.

Jak dowiedział się portal wirtualnemedia.pl, "Lifting" będzie liczył 9. odcinków, a premiera zaplanowana jest pod koniec sierpnia br. w aplikacji EskaGO.pl. Odcinki trafią też na inne platformy.

d1nxhgl

Będziecie oglądać?

Joanna Moro o serialu ''Blondynka''

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1nxhgl

Podziel się opinią

Share
d1nxhgl
d1nxhgl