Aranż, jakiego jeszcze nie było. Jedno studio, dwa dni remontu. Spore wyzwanie

Karolina Jakubowska ma swój pomysł na studio z sypialnią
Karolina Jakubowska ma swój pomysł na studio z sypialnią
Źródło zdjęć: © Telewizja WP

24.09.2021 13:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Takiego odcinka w historii programu "Nowy Aranż" jeszcze nie było. Dylemat, z jakim zmierzyć będzie musiała się prowadząca, po raz pierwszy wyjdzie poza obręb jednego pomieszczenia. Jak wybrnie z opresji Karolina Jakubowska? Dowiesz się już w niedzielę o 13:00.

Ewa i Milena to przyjaciółki z Kozienic. Ewa zaczęła właśnie nowy etap w swoim życiu, a co się z tym wiąże, musiała zmienić też swoje mieszkanie. Jest ono jednak zupełnie niewykończone i pozbawione charakteru. A przede wszystkim nie jest w stylu Ewy.

Dlatego jej przyjaciółka zgłosiła ją do programu i poprosiła o pomoc Karolinę Jakubowską.

Po raz pierwszy w programie nowemu aranżowi zostanie poddane nie jedno pomieszczenie, lecz studio. Wyzwanie jest spore, w szczególności, że czas na jego wykonanie to zaledwie… dwa dni. Trzeba więc zakasać rękawy i szybko brać się do pracy! Na pomoc Karolinie ruszy nie kto inny, jak sam Marcin "Nosek" Kumański, a także Milena, przez którą wszystko się zaczęło.

Po wyniesieniu wszystkich starych mebli ściana w części sypialnianej zostanie przemalowana na inny kolor. Pojawi się też nowe, duże łóżko. Nad kominkiem, jak i na ścianie w sypialni, zawisną ręcznie malowane przez przyjaciółkę Karoliny ozdobne gałązki w stylu chinoiserie, które będą stanowić niepowtarzalny i bardzo subtelny akcent w pomieszczeniu.

Całość wnętrza zostanie utrzymana w klimacie boho z rustykalnymi akcentami. Będzie subtelnie, dziewczęco i uroczo - to, na czym bardzo zależało Ewie.

Trzy panie ostro wzięły się za dekorowanie
Trzy panie ostro wzięły się za dekorowanie© Telewizja WP

Skoro wnętrze ma zostać utrzymane w sielskim klimacie, nie może również zabraknąć świeżych, polnych kwiatów. Całość dopełni stolik kawowy, który zostanie przerobiony przez Karolinę i Ewę, aby wpasował się w rustykalny klimat wnętrza.

Czy metamorfoza będzie udana? Czy wszystkie oczekiwania Ewy zostaną spełnione i będzie zadowolona z efektu końcowego?

Na te oraz wiele innych pytań odpowiedzi kryją się w najnowszym odcinku "Nowego aranżu". Premiera już w niedzielę 26 września o godz. 13:00. Tylko w Telewizji WP.

Oglądaj Telewizję WP w ramach telewizji naziemnej oraz u takich operatorów, jak: Cyfrowy Polsat (kanał 104), Platforma Canal+ (kanał 73), UPC (kanał 158/116), Vectra (kanał 114), Inea (kanał 28), Toya (kanał 25), Netia (kanał 30) i wielu innych sieci kablowych oraz w internecie na stronie pilot.wp.pl. Więcej informacji znajdziesz na https://telewizja.wp.pl/ i social mediach: https://www.facebook.com/telewizjawp.

Obraz
Źródło artykułu:Telewizja WP
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także