Trwa ładowanie...
maciej orłoś
23-02-2016 10:58

Antoni Orłoś na gali Telekamer. Czym zajmuje się syn popularnego prezentera?

Antoni Orłoś na gali Telekamer. Czym zajmuje się syn popularnego prezentera?Źródło: AKPA
d1no713
d1no713

Statuetkę w kategorii "Prezenter Informacji" otrzymał Maciej Orłoś. Ze względu jednak na prowadzenie przez niego "Wielkiego testu wiedzy ekonomicznej", który odbywał się w tym samym czasie co gala, dziennikarz nie mógł odebrać jej osobiście. Nagrodę wręczono jego synowi, Antoniemu.

Jego pojawienie się wzbudziło poruszenie tak na sali, jak i u prowadzących, a z pewnością także u widzów. Podobieństwo dorosłego już syna do słynnego ojca nie uszło uwadze Grażyny Torbickiej i Krystyny Czubówny, które ciepło przyjęły go na scenie. Antek podziękował za wyróżnienie w imieniu ojca, a ten łącząc się ze studia podsumował dowcipnie:

- Antek, dziękuję Ci, że odebrałeś nagrodę tylko się nie przyzwyczajaj do niej, bo muszę ją odnieść jutro do redakcji.

d1no713

Kim zatem jest syn popularnego prezentera? 26-letni Antek Orłoś, jak się okazuje, z show-biznesem ma wiele wspólnego już od dawna. Zadebiutował bardzo wcześnie, bo mając zaledwie około roku, w komedii "Tak, Tak" ze Zbigniewem Zamachowskim w roli głównej, grając Hipcia - syna Zuzi i Marka.

Nie zdecydował się jednak na karierę aktorską, a poświęcił się swojej pasji – muzyce. Jest bowiem zdolnym perkusistą. Gra w warszawskim zespole The Saturday Tea. Założone w 2011 roku trio w składzie Antoni Orłoś - Jan Wiśniewski - Aleksander Makowski grające najogólniej mówiąc garażowy rock zyskuje spore uznanie w środowisku alternatywnym. Zespół intensywnie gra na niezależnych festiwalach i w klubach w największych miastach Polski. Po sukcesie pierwszej płyty "Shiding" (2014) panowie pracują nad drugim albumem, którego premierę planują na marzec 2016 roku.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Zobacz także: Czy Maciej Orłoś odszedłby z "Teleekspressu"?

d1no713
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1no713