Antek Królikowski przyczynia się do ich bezrobocia. "Aktorzy się niecierpliwią"

Antek Królikowski tłumaczy się z walki sobowtórów
Antek Królikowski tłumaczy się z walki sobowtórów
Źródło zdjęć: © AKPA | Telus

10.04.2022 11:54, aktual.: 10.04.2022 12:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mimo że Antek Królikowski wycofał się na jakiś czas z show-biznesu, dalej stwarza problemy. Przez jego nieobecność cierpią między innymi aktorzy serialu "Mecenas Porada". Osoba związana z produkcją serialu przybliżyła problem.

O aferze, w której główną rolę gra Antek Królikowski, wciąż jest głośno. Nie milkną też głosy oburzenia, mimo że aktor zniknął z show-biznesu. Niesmak pozostał i to nie tylko po opuszczeniu ciężarnej żony. Chodzi o galę MMA, w której bić miały się sobowtóry Wołodymyra Zełenskiego i Władimira Putina. Po lawinie nieprzychylnych komentarzy Królikowski usunął się w cień, aby "zadbać o swoje zdrowie" i przeczekać burzę.

Mimo wielu nieprzyjemnych konsekwencji znalazły się także osoby, które wstawiły się z aktorem lub poszły mu na rękę. Królowa polskich seriali Ilona Łepkowska oznajmiła, że nie widzi problemu, aby go zatrudnić. Ugodowo podeszli też producenci serialu "Mecenas Porada", którzy postanowili zaczekać z dalszymi zdjęcia, co wstrzymało pracę także innych aktorów.

Wszystko za sprawą Królikowskiego. Aktor pojawił się w pierwszym sezonie serialu i ma pojawić się też w drugim. Jednak zdjęcia zostały wstrzymane na czas jego nieobecności. Na pewno jest to uciążliwa i niezręczna sytuacja, nie tylko pod względem finansowym.

- Produkcja serialu "Mecenas Porada" już dawno podjęła decyzję o kontynuacji i nakręceniu drugiej transzy. Ale teraz przesunęła termin rozpoczęcia zdjęć z powodu Antka Królikowskiego. Jego postać była w pierwszym sezonie i jest uwzględniona w wielu odcinkach sezonu drugiego - zdradza w rozmowie z Plotkiem jeden z pracowników produkcji.

- Tymczasem aktor robi sobie przerwę od show-biznesu, bo chce się wyciszyć po tym, jak stał się bohaterem serii negatywnych dla siebie afer. Produkcja to rozumie, dlatego chciała pójść aktorowi na rękę.

Wydawać by się mogło, że wyjaśnienie jest oczywiste i naturalne. Jednak sytuacja wygląda inaczej ze strony innych aktorów współpracujących na planie serialu.

- Tymczasem inni aktorzy się niecierpliwią, czekają na pierwszy klaps, bo dla nich oznacza to przedłużające się bezrobocie. Zwłaszcza ci, dla których "Mecenas Porada" to jedyny serial, w którym biorą teraz udział. Wszyscy oni zagrają w drugiej transzy, tyle że nie wiadomo, kiedy ona ruszy. Widzowie na pewno zobaczą takie gwiazdy jak: Aleksandra Domańska, Joanna Koroniewska, Piotr Gąsowski, Antoni Pawlicki, Mateusz Rusin, Marta Dąbrowska czy Monika Krzywkowska - przyznano w rozmowie.

Słuchasz podcastów? Jeśli tak, spróbuj nowej produkcji WP Kultura o filmach, netfliksach, książkach i telewizji. "Clickbait. Podcast o popkulturze" dostępny jest na Spotify, w Google Podcasts oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach. A co, jeśli nie słuchasz? Po prostu zacznij. Poniżej znajdziesz najnowszy odcinek:

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także