Trwa ładowanie...

Anna z "Rolnika" zrobiła sobie usta? "No coś dziwnego się z twarzą dzieje"

Anna i Grzegorz Bardowscy są niewątpliwie największymi gwiazdami "Rolnik szuka żony". Dzięki udziałowi w drugiej edycji programu udało się im stworzyć szczęśliwą rodzinę. Zdobyli serca widzów, a dziś są na ustach wszystkich. Fani programu zauważyli jednak coś dziwnego na ostatnim zdjęciu Ani.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Anna z "Rolnika" zrobiła sobie usta? "No coś dziwnego się z twarzą dzieje"Źródło: Instagram.com
d3emq5e
d3emq5e

Bardowscy korzystają z mediów społecznościowych i utrzymują dzięki temu kontakt ze swoimi fanami. Pod ostatnim zdjęciem, na którym znajduje się Ania, fani zaczęli dyskutować o tym, że na twarzy kobiety zaszły pewne zmiany. - Omg co to za dzióbek czy kwas poszedl w usta? No coś dziwnego się z twarzą dzieje, albo nieudana zabawa z photoshopem - skomentowała jedna z fanek (zachowano oryginalną pisownię). Inna użytkowniczka Instagrama zauważyła to samo i dodała: - Usta jak nic zrobione.

Na dwóch komentarzach się nie skończyło. Sama Bardowska postanowiła odnieść się do internetowych zarzutów. - Usta? W moim wykonaniu to raczej niemożliwe, bałabym się zaryzykować, że coś pójdzie nie tak. Nigdy nie ingerowałam w swoje ciało. Ktoś wie lepiej? - odpowiedziała (zachowano oryginalną pisownię).

d3emq5e

Annę postanowili wesprzeć inni fani. - A jeżeli nawet zrobione no to co....co komu do tego.... grunt, ż właścicielka zadowolona i pięknie wygląda....na moje bardzo naturalnie...zazdrość, oj zazdrość przemawia przez niektórych...nie podoba się, to nie patrzeć...piękna, zadbana kobieta z pani, pani Aniu....pozdrawiam - broniła fanka (zachowano oryginalną pisownię).

Zobacz też: Marta Manowska o "Rolnik szuka żony": To są szczęśliwe i trwałe związki"

WP.PL
Źródło: WP.PL
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3emq5e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3emq5e