Anna z "Rolnik szuka żony" opowiedziała o rozwodzie: "Bardzo ciężko to przeżyłam"

Anna z 6. edycji "Rolnik szuka żony"
Anna z 6. edycji "Rolnik szuka żony"
Źródło zdjęć: © YouTube

21.01.2021 11:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Stelmaszczyk zdobyła popularność, występując w szóstej edycji "Rolnik szuka żony". Uczestniczka popularnego show po raz pierwszy zdradziła szczegóły swojego rozwodu.

Anna Stelmaszczyk odnalazła miłość, biorąc udział w szóstej edycji "Rolnik szuka żony", ale niestety uczucie nie przetrwało próby czasu. Program kręcono latem, związek z Jakubem utrzymał się przez jesień, spędzili razem sylwestra, ale po Nowym Roku już było po wszystkim. Stelmaszczyk jednak przez ten czas zebrała całkiem pokaźne grono fanów, którzy śledzą jej codzienność samotnej mamy dorastającego chłopca.

Tym razem Anna Stelmaszczyk zdecydowała się po raz pierwszy opowiedzieć o swoim rozwodzie, którego doświadczyła, będąc jeszcze bardzo młoda. Rozstanie z mężem było dla niej wyjątkowo bolesne.

- Temat, jaki chcę poruszyć, jest to temat trochę trudny, ale takie rzeczy się zdarzają, chodzi tutaj o rozwód. (...) Ja byłam bardzo młodziutka, kiedy rozstałam się z ojcem Jasia i bardzo ciężko to przeżyłam. Na dzień dzisiejszy wiem, że całkiem inaczej bym do tego podeszła - wyznała w relacji na Instastories.

Dodała także, że rozstanie było szczególnie trudne dla ich dziecka. W takiej sytuacji trzeba być przygotowanym na niewygodne pytania.

- Jak to wytłumaczyć małemu dziecku, że boisz się tych pytań. Nie ma się co bać, my kobiety jesteśmy w stanie przeżyć bardzo wiele, czasami zastanawiałam się, jak mogłam te rzeczy przetrwać, to, co mnie wcześniej spotkało. To, co mogę doradzić, to żebyście nie skupiali się na tym, że nie wyszło wam w związku, że cierpicie. To była piękna na pewno bajka, ale nie każda bajka kończy się happy endem, ale pamiętajmy, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Wszystko dzieje się po coś. Przyjdzie taki moment, że zrozumiecie, że tak miało być i tak wyszło dobrze. Skupcie się na tym, żeby dziecko wiedziało, że ma obojga rodziców, że je kochacie - wyjaśniła.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (22)
Zobacz także