Anna Wendzikowska rozstaje się z "Dzień dobry TVN". "To mój najdłuższy związek"

Anna Wendzikowska znika z "Dzień dobry TVN"
Anna Wendzikowska znika z "Dzień dobry TVN"
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

04.08.2022 12:36, aktual.: 04.08.2022 13:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dziennikarka regularnie pojawiała się w studiu "Dzień dobry TVN", aby opowiadać o zagranicznych gwiazdach. Anna Wendzikowska właśnie poinformowała, że widzowie już nie zobaczą jej w programie śniadaniowym.

Od jakiegoś czasu plotkuje się o zmianach w składzie prowadzących "Dzień dobry TVN". Nieoficjalnie mówi się, że nową twarzą programu będzie Małgorzata Rozenek-Majdan. Jednak widzów czekają też inne niespodzianki - po blisko 15 latach z śniadaniówki zniknie Anna Wendzikowska.

Dziennikarka, która przeprowadzała wywiady z zagranicznymi gwiazdami kina, właśnie poinformowała o odejściu z "Dzień dobry TVN". Wiele wskazuje na to, że nie była to jej decyzja.

"To dla mnie trudny post.. Nie sądziłam, że kiedyś będę go pisać. Jestem wierna, nie lubię zmian, przywiązuję się i zawsze wolę naprawiać niż wymieniać, ale czasami życie pisze dla nas scenariusz niespójny z naszymi planami i nie warto się z życiem przepychać, bo ono zawsze wie lepiej… We wrześniu świętowałabym okrągłą rocznicę mojej pracy w 'Dzień dobry TVN', jak podsumować 15 lat? Nie umiem, to mój najdłuższy związek" - napisała na Instagramie.

Pod postem pojawiły się komentarze prowadzących "Dzień dobry TVN". Małgorzata Ohme napisała tylko "Oj Aniu", za to Anna Kalczyńska była bardziej wylewna.

"Aniu, ogromnie żałuję, praca z tobą była przyjemnością i zaszczytem. Wiem, ze świetnie poradzisz sobie wszędzie, gdzie trafisz, mocno trzymam kciuki za Twój rozwój i szczęście" - napisała.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (58)
Zobacz także