Trwa ładowanie...
13-10-2016 13:07

Anna Seniuk wspomina Andrzeja Kopiczyńskiego: "Był idealnym mężem"

Aktorzy poznali się na planie kultowego "Czterdziestolatka". Anna Seniuk wcielała się w postać Magdy Karwowskiej, żony Stefana Karwowskiego, którego grał Andrzej Kopiczyński. W rozmowie z WP Teleshow aktorka wspomina postać tego wybitnego artysty.

Share
Anna Seniuk wspomina Andrzeja Kopiczyńskiego: "Był idealnym mężem"Źródło: PAP
d1ltrel

- Z przykrością, smutkiem i bólem w sercu dowiedziałam się, że pan Andrzej, dla mnie Andrzej, a właściwie Stefan, z którym byłam związana wiele lat, wiele dni spędziłam na planie, odszedł. Byliśmy bardzo zaprzyjaźnieni w sensie takim koleżeńskim. Oprócz smutku, który mnie ogarnął, że odeszło tak wielkie nazwisko, to zostało piękne wspomnienie - powiedziała w rozmowie z nami Anna Seniuk.

Aktorów łączyła przyjaźń. Doskonale się rozumieli i tworzyli zgodne, serialowe małżeństwo.

- Z nikim mi się tak wspaniale nie pracowało na planie, jak z panem Andrzejem. Jego kultura, poczucie humoru, dowcip. Naprawdę był idealnym mężem. Ani razu się z nim nie pokłóciłam, czego nie mogę powiedzieć o moim prawdziwym mężu. Urastał w moich oczach do ideału. Cieszę się, że mogłam go poznać. Świetnie rozumieliśmy się na planie. Nie musieliśmy omawiać specjalnie scen. W wielu szliśmy na żywioł, jednak według scenariusza - dodała aktorka.

d1ltrel

Anna Seniuk zapamięta Kopiczyńskiego, jako człowieka o wielkim sercu.

- Myślę, że pan Andrzej zostanie w pamięci wszystkich wraz ze swoją szlachetnością, namiętnością, uczciwością. Prywatnie wykazywał się wielką kulturą, dowcipem, ciepłem i takiego zawsze będę go wspominać. Dzień jest smutny, ale Andrzej na zawsze zostanie w naszych wspomnieniach.

Anna Seniuk, Andrzej Kopiczyński i Mirella Kurkowska na planie serialu "Czterdziestolatek" East News
Anna Seniuk, Andrzej Kopiczyński i Mirella Kurkowska na planie serialu "Czterdziestolatek" Źródło: East News
d1ltrel
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ltrel
d1ltrel