Trwa ładowanie...

Anna Ryśnik znów zakochana. Obchodziła rocznicę związku

Jej przemiana wizualna oraz życie uczuciowe wzbudzają wśród fanów wiele emocji. Anna Ryśnik nie wygląda jednak na osobę, która się tym przejmuje. Stara się promować uśmiech i pozytywne wartości. A miłość z pewnością jest jedną z nich.

Share
Anna Ryśnik znów zakochana. Obchodziła rocznicę związku
Źródło: Instagram.com
d4fhmm0

Anna Ryśnik dała się poznać telewidzom z programu "Warsaw Shore". Niestety nie dogadywała się z pozostałymi uczestniczkami show, co rozbudziło wokół niej ogromne zainteresowanie. Kiedy jednak zdecydowała się odejść z programu, nie pozwoliła, by szum wokół niej ucichł. Jej wizualne przemiany były chętnie komentowane, lecz i ten temat po jakimś czasie ucichł. Internauci musieli sobie znaleźć kolejny powód do wyrażania swojego zdania. Padło na życie uczuciowe celebrytki.

Anna Ryśnik chętnie chwaliła się na Instagramie swoim związkiem. Cieszyła się z przychylnych komentarzy, a te negatywne raczej ignorowała. Związek nie przetrwał jednak próby czasu i celebrytka ogłosiła swoim fanom, że ten etap w jej życiu został już zamknięty.

d4fhmm0

Hejtom nie było wówczas końca - internauci twierdzili, że był to jeden z wielu nieważnych związków i każdy wiedział, jak się to skończy. Wbrew tym opiniom o relacji Ryśnik z jej ukochanym, miłość odżyła. Ostatnio para obchodziła rocznicę. Na instagramowym profilu uczestniczki "Warsaw Shore" pojawiło się romantyczne zdjęcie zakochanych. Wyglądają, jakby świata poza sobą nie widzieli!

Spodziewaliście się powrotu tej relacji?

d4fhmm0

Podziel się opinią

Share
d4fhmm0
d4fhmm0