Trwa ładowanie...
d2sz0yf

Anna Powierza w ponętnej odsłonie. Robi się gorąco!

Nie znaliśmy gwiazdy "Klanu" z tej strony. Aktorka podzieliła się z fanami zmysłowym zdjęciem. Wygląda naprawdę kusząco!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Powierza może znów chwalić się szczupłą sylwetką
Anna Powierza może znów chwalić się szczupłą sylwetką (ONS.pl)
d2sz0yf

Anna Powierza długo kojarzyła się widzom ze skromną Czesią, którą gra w "Klanie". Trudno się dziwić, w końcu sama też na ogół nie pokazywała się w odważnych stylizacjach, raczej takich, które maskowały mankamenty jej sylwetki. Aktorka sama przyznawała w wywiadach, że źle czuła się z nadprogramowymi kilogramami. Uporała się z nimi w momencie, gdy dzięki szczegółowym badaniom dowiedziała się, że nadwaga jest spowodowana problemami zdrowotnymi (cierpi na insulinoodporność). Poddała się więc odpowiedniemu leczeniu, diecie i ćwiczeniom, a efekty są imponujące. Sylwetka aktorki stawała się coraz szczuplejsza, aż w końcu Powierza zdecydowała się odsłonić więcej ciała, niż zazwyczaj.

Z okazji Walentynek postanowiła pokazać fanom swoją zmysłową naturę. Złożyła romantyczne życzenia i... podzieliła zdjęciem w samej koronkowej bieliźnie. - Romantycznej kolacji, delikatnych pocałunków, przytulania, upojnego wieczoru z lampką wina a może szampana...? A na koniec naprawdę gorącej nocy!!! Kochajcie się namiętnie, czule, z pasją, żeby aż świat sie trząsł i żeby grzmiało! Łamcie granice stereotypy przyzwyczajenia spełniajcie swoje marzenia i fantazje - napisała na Instagramie. Trzeba przyznać, że od Anny Powierzy tak odważnie prezentującej swoje krągłości trudno oderwać wzrok. My jesteśmy pod wrażeniem, a wy?

d2sz0yf

Podziel się opinią

Share
d2sz0yf
d2sz0yf