Anna Powierza: "Chciałabym zagrać psychopatkę"

24.01.2017 12:49, aktual.: 24.01.2017 14:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Powierza marzy o metamorfozie na potrzeby roli - taką, jaką 13 lat temu przeszła Charlize Theron. Aktorka twierdzi, że zmiana gabarytów ciała poszerza możliwości aktorskie odtwórcy roli. Gwiazda serialu "Klan" chciałaby również wcielić się w postać o psychopatycznej osobowości.

W styczniu tego roku Anna Powierza spełniła jedno ze swoich aktorskich marzeń: po raz pierwszy zagrała w teatrze. Gwiazda trafiła do obsady premierowego spektaklu warszawskiego Teatru Kamienica, zatytułowanego "SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw". Aktorka twierdzi jednak, że ma jeszcze jedno zawodowe marzenie - tym razem związane z kinem.

- Chciałabym zagrać w filmie psychopatkę. Nie wiem, dlaczego, ale bym chciała. Tak sobie jakoś kiedyś pomyślałam: chcę - powiedziała Powierza agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Serialowa Czesia z "Klanu" uważa, że rola osoby chorej psychicznie byłaby dla niej wyjątkowo trudna. Wymagałaby bowiem wykorzystania technik aktorskich, którymi Powierza nie posługuje się w swojej codziennej pracy. Co jeszcze powiedziała? Zobaczcie powyższe wideo.

Obraz
© AKPA

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Źródło artykułu:Newseria
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także