Anna Popek wspomina pobyt w szpitalu: "Gdy leżałam, pokazywano mi filmy z reanimacji"

Ponad pół roku temu lekarze zdiagnozowali u dziennikarki zaburzenia rytmu serca. Od tamtej pory prezenterka opowiada w mediach niemal wyłącznie o swoich problemach zdrowotnych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Popek w szpitalu
Anna Popek w szpitalu (East News)

Kłopoty z sercem Anny Popek były szeroko komentowane w mediach. Jeszcze więcej emocji wzbudziła sesja zdjęciowa z jej pobytu w szpitalu. Jak sama tłumaczyła w rozmowie z Wirtualną Polską, zaprosiła dziennikarzy na oddział nie po to, żeby "zrobić łzawą historię, jak to cierpi na serce, tylko żeby zwrócić uwagę na problem zamykania małych szpitali, zwłaszcza kardiologicznych".

I choć od tamtego czasu minęło już niemal pół roku, dziennikarka wciąż chętnie opowiada w wywiadach o swoich zdrowotnych problemach. Podkreśla, jak ważne jest poddawanie się badaniom kontrolnym i umiar w dokładaniu sobie kolejnych obowiązków.

- Dałam się zapędzić w kozi róg, jeśli chodzi o zdrowie. Pracowałam ponad siły, nie dbałam o siebie, nie wypoczywałam, nie spałam, nie piłam odpowiedniej ilości wody, aż w końcu nabawiłam się arytmii serca. Mówię o tym, bo ludzie bagatelizują choroby serca, a to przecież narząd nieparzysty i jak przestanie bić, to koniec z nami. Gdy leżałam w szpitalu, pokazywano mi filmy z reanimacji. Wiele z nich się nie udawało i pacjenci umierali. To dało mi do myślenia - podsumowała w najnowszej rozmowie z "Super Expressem".

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.