Trwa ładowanie...
d3yifsd

Anna Popek nie poprowadzi "Wiadomości". TVP dementuje plotki

Pudelek podał informację, jakoby Popek miała wkrótce poprowadzić główny program informacyjny w Telewizji Polskiej. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. TVP szybko wydało oświadczenie dementujące tą pogłoskę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Prezenterka do niedawna prowadziła "Pytanie na śniadanie"
Prezenterka do niedawna prowadziła "Pytanie na śniadanie" (ONS.pl)
d3yifsd

- Jej przejście do pasma informacyjnego związane jest ze stopniowym przygotowywaniem jej do poprowadzenia docelowo głównego wydania "Wiadomości” w TVP1, co jest zamysłem prezesa Kurskiego. W najbliższym czasie Anna ma również obiecane prowadzenie gali i imprez plenerowych emitowanych w TVP - podawał portal "Pudelek”.

27 sierpnia centrum informacji TVP wydało jednak oświadczenie, w którym zdementowało plotki: Dyrekcja Telewizyjnej Agencji Informacyjnej wysoko ocenia pracę obecnego zespołu prowadzących, a jedyne planowane zmiany dotyczą oprawy scenografii i wizualizacji "Wiadomości” i TVP Info.

Popek będzie pełniła rolę prowadzącej nowego cyklu śniadaniowego "Wstaje dzień”, który będzie emitowany od poniedziałku do piątku od 6.30 do 8.00. Telewizyjna Agencja Informacyjna zdecydowała się zatrudnić prezenterkę, ze względu na rozpoznawalność i sympatię jaką wzbudza wśród widzów.

d3yifsd

- Anna Popek jest gwiazdą, ma zbudowaną widownię. Liczymy na to, że widzowie, którzy ją lubią i cenią, a do tej pory nie oglądali rano telewizji, włączą telewizor choćby po to by zobaczyć panią redaktor. Przy okazji poznają nasze inne propozycje programowe - wyjaśnił dyrektor TAI, Jarosław Olechowski.

Wirtualnemedia:TVP zaprzecza, że Anna Popek i inni nowi prezenterzy poprowadzą "Wiadomości”

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3yifsd

Podziel się opinią

Share
d3yifsd
d3yifsd