Jedna piękniejsza od drugiej. Córki Popek są już dorosłe

Anna Popek ma dwie dorosłe córki. Czym się zajmują?
Anna Popek ma dwie dorosłe córki. Czym się zajmują?
Źródło zdjęć: © ONS

18.11.2020 15:36, aktual.: 02.03.2022 10:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Popek ma dwie dorosłe córki, które, jak podkreślają fani dziennikarki TVP, bez wątpienia odziedziczyły urodę po mamie. Oliwia i Małgorzata już jakiś czas temu wyfrunęły z rodzinnego gniazda. Czym się zajmują?

Anna Popek żyje pełnią życia. Jak zdradziła ostatnio w rozmowie z tygodnikiem "Rewia", odkąd córki wyszły z rodzinnego domu, ma więcej czasu na swoje pasje. Każdy, kto śledzi dziennikarkę w mediach społecznościowych, wie, że aktywnie spędza wolny czas. Uwielbia wędrówki po górach czy jazdę na rowerze. Teraz, jak przyznaje, wróciła do marzeń z czasów młodości. W końcu bez wyrzutów sumienia może oddawać się temu, co lubi, a co wcześniej, gdy w domu były małe dzieci, nie było na pierwszym miejscu.

- Moim priorytetem była rodzina, zwłaszcza że była niepełna. Teraz córki są dorosłe i mam więcej czasu. Nie jestem do tego przyzwyczajona, więc muszę go czymś wypełniać - wyznaje na łamach tygodnika Anna Popek.

Przypomnijmy, że Anna Popek i jej mąż Andrzej rozwiedli się w 2011 roku po 16 latach małżeństwa. Jak informowała kolorowa prasa, w pozwie dziennikarka wskazywała, że powodem rozstania są "silne różnice światopoglądowe uniemożliwiające trwanie". W późniejszych wywiadach nie ukrywała jednak, że jest jej przykro, że córki wychowują się w rozbitej rodzinie. Oliwia i Małgorzata, dziś studentki, wiodą już dorosłe życie, z dala od rodzinnego domu. Starsza nawet dosłownie, bo od lat studiuje za granicą.

- Oliwka studiuje w Holandii ekologię, został jej rok - mówi "Rewii" Popek. - Gosia jest na ekonomii i historii sztuki na Uniwersytecie Warszawskim. Sama chciałam to studiować, gdy byłam młoda. Ale nie odważyłam się - stwierdziła gwiazda TVP.

Jesteście zaskoczeni, że dziewczyny nie poszły w ślady mamy?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (37)
Zobacz także