WP

Anna Mucha zagra w nowym serialu. Odejdzie z "M jak miłość"?

Aktorka w popularnym serialu TVP gra od 15 lat. Teraz przyszedł czas na nowe wyzwania zawodowe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Mucha
Anna Mucha (Instagram.com)
WP

Anna Mucha od kilkunastu lat kojarzona jest z rolą Madzi w "M jak miłość". Gwiazda zawsze podkreślała, że uwielbia ten serial i realizuje się też zawodowo. Przy okazji kontrowersji po odejściu Kacpra Kuszewskiego, Mucha jako jedna z pierwszych zabrała głos. Aktorka podkreśliła, że kiedy urodziła dzieci, produkcja w wielu sprawach szła jej na rękę.

Teraz, jak dowiedział się magazyn "Party", gwiazda pojawi się w nowej produkcji. Już w marcu Anna Mucha zadebiutuje w drugim sezonie "Za marzenia". W jaką rolę się wcieli?

- Wokalistkę muzyki pop Miss Gabi, która zawojuje otoczenie głosowo i osobowościowo. Myślę, że Gabi nie od razu przypadnie widzom do gustu, bo, jak to gwiazda, będzie... trudna, ale i intrygująca. Mogę jedynie zdradzić, że pojawię się w wątku z pewnym przystojnym mężczyzną, co bardzo mi się podoba - mówi aktorka.

WP

Czy to oznacza, że Anna Mucha zniknie z "M jak miłość"?

- W tym serialu pojawiam się i znikam już od 15 lat. "M jak miłość" zawsze dawało mi poczucie, że mam do czego wracać oraz że ma widzów, którzy zawsze są ze mną. Bardzo to sobie cenię. Dlatego uspokajam, nigdzie nie odlatuję - zażartowała Mucha.

Jak widać przed aktorką bardzo intensywny zawodowo czas. Anna Mucha podkreśla, że uwielbia próbować nowych rzeczy, a serial "Za marzenia" z pewnością taką jest. Będziecie oglądąć drugi sezon?

WP

ZOBACZ TAKŻE: Mucha komentuje autobiografię Wojewódzkiego: "Kuba niczego ze mną nie konsultował"

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP