Trwa ładowanie...
d15556w

Anna Mucha w odważnej stylizacji. O krok od wpadki

Anna Mucha jest wyrazistą jurorką w show "Dance, Dance, Dance". Jej stylizacje też są bardzo efektowne i przyciągają uwagę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Mucha
Anna Mucha (Facebook.com)
d15556w

Anna Mucha robi furorę w roli jurorki "Dance, Dance, Dance". Aktorka jest bardzo szczera w swoich opiniach i wielokrotnie już nie szczędziła mocnych słów uczestnikom show. Wystarczy przypomnieć jej konflikt z Kasią Stankiewicz. Gwiazda zarzuciła wokalistce, że nie angażuje się w treningi i program sugerując, że odstaje od reszty.

Panie nie szczędziły sobie mocnych słów. W końcu Kasia Stankiewicz pożegnała się z programem, ale Anna Mucha i tak nie zwalnia tempa.

ZOBACZ: Anna Mucha faworyzuje Rafała Mroczka? Aktorka zabrała głos

Nie dość, że jest odważna w swoich opiniach, to jej stylizacje także przyciągają uwagę. Bez wątpienia aktorka dodała pazura jury zasiadającemu w studiu.

d15556w

W ostatnim odcinku "Dance, Dance, Dance" trudno było oderwać wzrok od Muchy i jej stylówki. Gwiazda postawiła na odważne, biżuteryjne dodatki, które zostały zaaplikowane na głowie.

Na uwagę zasługuje też efektowna, czerwona marynarka z bardzo głębokim dekoltem. Wystarczyłaby chwila nieuwagi, a wpadka byłaby gotowa.

"Co za stylówka" - napisała jedna z fanek.
"Pani stylizacje robią wrażenie",
"Piękna stylizacja",
"Ładna pani jest, nie trzeba kombinować, a i tak modnie można wyglądać".

A wy co sądzicie o stylizacji Ani Muchy?

d15556w

Podziel się opinią

Share

d15556w

d15556w