Trwa ładowanie...
dhz5v8y

Anna Mucha straciła pracę w TVP. Wiadomo, kto ją zastąpi

Aktorka znika z anteny TVP1. Straciła pracę w programie “To był dobry rok!”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Mucha zmieniła pracę.
Anna Mucha zmieniła pracę. (Getty Images)
dhz5v8y

Anna Mucha od kilkunastu lat jest stałym bywalcem wszystkich największych kanałów telewizyjnych w Polsce. Medialną karierę zaczynała w serialu "M jak miłość", do którego powróciła po latach.

W międzyczasie romansowała też z Polsatem, gdzie wystąpiła w show "Jak oni śpiewają" oraz TVN. W 2009 r. wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami", grała też w tvn-owskich serialach.

Zobacz: "W łóżku z Oskarem". Magdalena Narożna mówi o zarobkach w branży disco polo

W ostatnich latach Anna Mucha pozostaje wierna TVP. W przeciwieństwie do wielu jej kolegów z branży nigdy nie skomentowała poziomu dziennikarstwa reprezentowanego przez stację.

dhz5v8y

Mimo to, nie zobaczymy jej ponownie w "To był dobry rok!". Anna Mucha razem z Antkiem Królikowskim byli kapitanami drużyn w show. Oboje pożegnali się z programem. W przypadku aktora nieoficjalnie mówi się, że to efekt jego prześmiewczej roli w "Polityce" Patryka Vegi.

W roli nowych współprowadzących zobaczymy Katarzynę Zielińską i Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz pojawia się już w niemal każdym programie rozrywkowym TVP.

Anna Mucha nie powinna jednak zmartwić się stratą posady. Dostała nową propozycję jurorowania w programie "Dance, dance, dance" na antenie TVP2. Zastąpi w tej roli Ewę Chodakowską. Wciąż gra też w serialu "M jak miłość".

dhz5v8y

Podziel się opinią

Share

dhz5v8y

dhz5v8y