Trwa ładowanie...
d6xbesp

Anna Lewandowska w programie Magdy Mołek: pomagał nam Caritas

Anna Lewandowska była gościem ostatniego odcinka programu „W roli głównej” prowadzonego przez Magdę Mołek. W trakcie wywiadu popularna instruktorka fitness zdradziła, że w przeszłości jej rodzina borykała się z biedą. Wyznanie sportsmenki poruszyło internautów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska w programie Magdy Mołek: pomagał nam Caritas
(East News)
d6xbesp

Aż trzy lata zajęło Magdzie Mołek zaproszenie do swojego programu żony Roberta Lewandowskiego. Gdy wreszcie gwiazda zgodziła się na wywiad, zdradziła wiele interesujących szczegółów ze swojego życia. Instruktorka fitness przyznała, że w przeszłości jej rodzina miała spore problemy finansowe.

Ja kiedyś tych pieniędzy nie miałam. Naprawdę nie miałam. Do tego stopnia nie miałam, że chodziłam w dziurawych butach zimą i to był okropny okres w naszym życiu. Do tego stopnia, że nawet pomagał nam Caritas. I kiedy zaczęłam zarabiać swoje pierwsze pieniądze, to było stypendium. Miałam wtedy 18 lat, to było 800 zł. Połowę oddawałam mamie, a połowę miałam dla siebie – powiedziała Anna Lewandowska.

Żona piłkarza Bayernu Monachium przyznaje, że kłopoty z pieniędzmi zaczęły się po rozwodzie rodziców:

d6xbesp

Z dnia na dzień nie mieliśmy pieniędzy. To była największa szkoła życia. Byłam małym dzieckiem, to miałam normalne życie. Tata, mama, dzieci, pieniądze. Było na podstawowe rzeczy, wydatki, rzeczy do szkoły. A potem nie miałam nawet na podręczniki do szkoły. Tak historia rodziny się potoczyła, że zostaliśmy z mamą i zostaliśmy bez środków do życia.

Wyznanie Anny Lewandowskiej rozpętało prawdziwą burzę w sieci. Internauci w większości przypadków wsparli gwiazdę. W stronę sportsmenki popłynęło wiele słów otuchy. Celebrytkę bardzo zaskoczył taki obrót sprawy. Na swoim oficjalnym fanpage’u Anna Lewandowska opublikowała specjalne podziękowania.

   Facebook.com
(Facebook.com)
d6xbesp

Podziel się opinią

Share
d6xbesp
d6xbesp