Trwa ładowanie...

Anna Kalczyńska z makabrycznym żartem w "Dzień Dobry TVN". Co na to jej mama?

W telewizji śniadaniowej dziennikarka pozwoliła sobie na pozornie niewinny żart, który jednak wzbudził sporo emocji. Dotyczył bowiem nie tylko biżuterii, czyli głównego tematu rozmowy, ale też... śmierci matki Kalczyńskiej, a więc aktorki Haliny Rowickiej. Miało być zabawnie, wyszło niezręcznie. Po kilku dniach, gdy o żarcie zrobiło się głośno, Kalczyńska zamieściła wiele mówiące zdjęcie.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Anna Kalczyńska z makabrycznym żartem w "Dzień Dobry TVN". Co na to jej mama?
Źródło: Dzień Dobry TVN
d3ho8h8

Wygląda na to, że Rowicka nie obraziła się na córkę, wręcz przeciwnie. Dziennikarka na swoim profilu na Instagramie zamieściła fotografię matki oraz córki z podpisem: "Dziękuję, wszyscy zdrowi.. #tylko #humor #nas #ocali #klejnoty #rodzinne #dystansu #przyweekendzie".

Panie świetnie się dogadują, spędzają razem sporo czasu, a babcia ma doskonały kontakt z wnuczkami, więc raczej nie ma mowy o rodzinnych niesnaskach z powodu żartu, bez względu na jego temat. I choć komentarz Kalczyńskiej w czasie programu mógł wydać się nieco grubiański, a nawet niesmaczny, to fakt, że w ogóle zaistniał na wizji świadczy o dobrych relacjach w rodzinie dziennikarki, gdzie nie brakuje poczucia humoru.

Co konkretnie Kalczyńska powiedziała do Andrzeja Sołtysika i Małgosi Sochy?

d3ho8h8

- Ty Andrzej masz małego chłopca, to jeszcze nie wiesz, ale dziewczynki po prostu kochają biżuterię. Moje dziewczynki bardzo czekają tfu, tfu, aż babcia umrze, ponieważ czekają na jej biżuterię - Socha i Sołtysik odpowiedzieli na komentarz śmiechem. Niestety, operator skupił się na pokazywaniu biżuterii, a nie prowadzących, więc wszystkim umknęły ich miny.

Jak zareagowali widzowie? Na instagramowym profilu Kalczyńskiej można przeczytać: "Widziałam i ze śmiechu oplułam pół stołu. Cudownie, ze macie dystans - to pokazuje prawdziwą więź", "Brawo Aniu. I tak trzeba podchodzić do życia", "Oglądałam TVN i również pomyślałam 'ohoho zaraz się zacznie'".

Warto wspomnieć, że gwiazda TVN-u i jej mąż, Maciej Maciejowski są rodzicami syna i dwóch córek.

Tutaj znajdziesz aktualny program tv!
Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Test na zgodność par: Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3ho8h8

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ho8h8
d3ho8h8