ycipk-sp02ry

Anna Kalczyńska wspomina zmarłego tatę

Krzysztof Kalczyński odszedł w wieku 82 lat. Jego córka Anna wspomina ojca na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Kalczyńska wspomina zmarłego ojca na Instagramie
Anna Kalczyńska wspomina zmarłego ojca na Instagramie (ons)
ycipk-sp02ry

Krzysztof Kalczyński zmarł 10 września, o czym poinformowała poprzez media społecznościowe jego córka Anna, dziennikarka TVN. Mężczyzna był znanym aktorem kinowym i teatralnym. Grał także w serialach.

W żałobie pozostawił żonę Halinę Rowicką, również aktorkę, a także troje dzieci: Annę, Filipa i Marię. Anna Kalczyńska prowadzi "Dzień Dobry TVN", wcześniej była dziennikarką stacji TVN24.

Na jej instagramowym profilu pojawił się wpis dotyczący ojca ozdobiony zdjęciem sprzed lat, na którym Anna jest jeszcze małą dziewczynką.

ycipk-sp02ry

W ujmujących słowach przekazała swój żal i niechęć pogodzenia się z losem:

"Tej dziewczynce Tata nie powie już, jaka jest mądra i dzielna. Od dziś ta dziewczynka musi sama być mądra i ładnie się pożegnać..chociaż tupie nóżką i nie chce".

Anna Kalczyńska na Instagramie w imieniu członków rodziny podziękowała wszystkim, którzy wspierali ich w tym trudnym czasie:

ycipk-sp02ry

"W imieniu Mamy, Marysi i Filipa, dziękuję za kondolencje, wszystkie dobre słowa otuchy i wsparcia. Były i są dla nas bardzo ważne. Mamy z Tatą dużo przyjaciół. W ostatnich dniach dotarło do mnie, że to najlepsze, czego nas nauczył i co nam zostawił - Was".

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-sp02ry

ycipk-sp02ry
ycipk-sp02ry