Trwa ładowanie...
d1jud4r

Anna Kalczyńska świętuje dziesiątą rocznicę ślubu. Pochwaliła się uroczym zdjęciem

Anna Kalczyńska od lat może szczycić się szczęśliwym związkiem. A okazja do chwalenia się znalazła się idealna, bo dziennikarka wraz z mężem obchodzi dziesiątą rocznicę ślubu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Kalczyńska z mężem
Anna Kalczyńska z mężem (Instagram.com)
d1jud4r

Anna Kalczyńska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych prezenterek. Prowadząca "Dzień dobry TVN" często w wywiadach, ale i na profilach w mediach społecznościowych pokazuje, że zgrabnie łączy pracę z życiem prywatnym i czuje się tak samo spełnioną dziennikarką, jak i żoną i matką. Jednym z dowodów na to jest jej post na Instagramie. Udostępniła ślubne zdjęcie i pochwaliła się, że świętuje dziesiątą już rocznicę ślubu.

- To był taki piękny dzień! Uśmiechy nie schodziły nam z twarzy, a padało od rana! Jak się okazało, pogoda nam sprzyja do dziś. Tylko welon się gdzieś zaplątał, a suknia nie mieści się na Insta" – napisała pod zdjęciem na Instagramie. Nie trzeba było długo czekać, żeby pod postem pojawiło się sporo komentarzy z gratulacjami i życzeniami. Jednak to nie wszystko, co przykuło uwagę. Trudno się oprzeć wrażeniu, że zdjęcie ze ślubu, i najnowsze, którym podzieliła się tego samego dnia, różni się tylko kolorem jej włosów. Nie da się zaprzeczyć, czas dla Anny Kalczyńskiej się zatrzymał. Jak jednak sama dowcipnie stwierdziła, szkoda, że na zdjęciu po dziesięciu latach zabrakło jej męża. A wy co sądzicie, bardzo się zmieniła? Zobaczcie sami.

d1jud4r

Podziel się opinią

Share

d1jud4r

d1jud4r