Trwa ładowanie...
d42bin5

Anna Kalczyńska stęskniona za Magdą Mołek. Kiedy gwiazda wróci do DDTVN?

Mołek 3 miesiące temu została, po raz drugi, mamą. Pracowała, będąc w ciąży; z krągłym brzuszkiem prowadziła "Dzień dobry TVN". Fani z utęsknieniem czekają na jej powrót. I nie tylko oni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Mołek w czerwcu urodziła drugie dziecko
Magda Mołek w czerwcu urodziła drugie dziecko (Instagram.com)
d42bin5

Pod koniec kwietnia dziennikarka napisała na swoim instagramowym profilu: "Od najbliższego weekendu nie spotykamy się już w @dziendobrytvn Jedyny plus taki, że nie muszę wstawać o 5 rano. Tak, tak, wiem, i tak mnie to dopadnie i wkrótce będzie tak co dzień. Tymczasem dziękuję Wam za obecność przed telewizorami. I uprzejmie donoszę, że stąd nie znikam".

Mołek zaczęła wówczas swój urlop macierzyński, który trwa do dziś, czyli około 5 miesięcy. Stęskniliście się za prowadzącą DDTVN?

Anna Kalczyńska owszem! Gwiazda telewizji dała temu wyraz, publikując post na Instagramie: "Czekając na MM. Magda wróci niebawem, ale w ten weekend wyręczamy ją wraz z redaktorem Sołtysikiem. Bądźcie z nami, mamy dla Was świetne materiały, wiem, bo oglądałam".

d42bin5

Czy to oznacza, że Mołek już szykuje się do powrotu na wizję? Mamy nadzieję, że tak!

Kilka dni temu Mołek odpowiedziała na komentarze internautów: "Dziękuję Wam za wszystkie miłe słowa dotyczące mojego powrotu. To był wyjątkowy weekend w #dziendobrytvn. Wracam do studia wkrótce. Do zobaczenia!". Póki co gwiazda pojawiła się na uroczystym otwarciu nowego sezonu show.

d42bin5

Podziel się opinią

Share

d42bin5

d42bin5