Trwa ładowanie...
ycipk-l4g4o2

Anna Kalczyńska stęskniona za Magdą Mołek. Kiedy gwiazda wróci do DDTVN?

Mołek 3 miesiące temu została, po raz drugi, mamą. Pracowała, będąc w ciąży; z krągłym brzuszkiem prowadziła "Dzień dobry TVN". Fani z utęsknieniem czekają na jej powrót. I nie tylko oni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Mołek w czerwcu urodziła drugie dziecko
Magda Mołek w czerwcu urodziła drugie dziecko (Instagram.com)
ycipk-l4g4o2

Pod koniec kwietnia dziennikarka napisała na swoim instagramowym profilu: "Od najbliższego weekendu nie spotykamy się już w @dziendobrytvn Jedyny plus taki, że nie muszę wstawać o 5 rano. Tak, tak, wiem, i tak mnie to dopadnie i wkrótce będzie tak co dzień. Tymczasem dziękuję Wam za obecność przed telewizorami. I uprzejmie donoszę, że stąd nie znikam".

Mołek zaczęła wówczas swój urlop macierzyński, który trwa do dziś, czyli około 5 miesięcy. Stęskniliście się za prowadzącą DDTVN?

Anna Kalczyńska owszem! Gwiazda telewizji dała temu wyraz, publikując post na Instagramie: "Czekając na MM. Magda wróci niebawem, ale w ten weekend wyręczamy ją wraz z redaktorem Sołtysikiem. Bądźcie z nami, mamy dla Was świetne materiały, wiem, bo oglądałam".

ycipk-l4g4o2

Czy to oznacza, że Mołek już szykuje się do powrotu na wizję? Mamy nadzieję, że tak!

Kilka dni temu Mołek odpowiedziała na komentarze internautów: "Dziękuję Wam za wszystkie miłe słowa dotyczące mojego powrotu. To był wyjątkowy weekend w #dziendobrytvn. Wracam do studia wkrótce. Do zobaczenia!". Póki co gwiazda pojawiła się na uroczystym otwarciu nowego sezonu show.

ycipk-l4g4o2

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-l4g4o2

ycipk-l4g4o2
ycipk-l4g4o2