Trwa ładowanie...

Anna Kalczyńska przekazała na aukcję WOŚP swoją "największą wpadkę"

Dziennikarka uważana jest za jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Modowe wpadki zdarzają jej się rzadko, jednak żadna z nich nie jest w stanie umknąć fotoreporterom. Szerokim echem odbiła się kreacja Kalczyńskiej w stylu Batwoman z zeszłorocznego Balu Dziennikarzy. Okazuje się, że Anna postanowiła wystawić ją na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Share
Anna Kalczyńska przekazała na aukcję WOŚP swoją "największą wpadkę"
Źródło: ONS.pl
d3r1tjz

O tej sukni mówiło się bardzo wiele. Podczas uroczystego balu Kalczyńska zaprezentowała się w wyzywającej kreacji przywodzącej na myśl Batwoman. Na tle eleganckich, ubranych w klasyczne stroje celebrytek, Anna wyglądała dość prowokująco. Niektórzy mówili, że stylizacja gwiazdy bardziej nadaje się do sypialni niż na oficjalne przyjęcie. Kalczyńska przyjęła tę wpadkę z humorem. Ostatnio o sprawie przypomniała przy okazji zbliżającej się Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Anna na swoim instagramowym profilu ogłosiła, że oryginalną kreację zamierza wystawić na aukcji.

Kochani, Szanowni! Oto moja największa wpadka na salonach, wystawiona na aukcji dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Ta piękna suknia, w której ochrzczono mnie „Bat Woman” na Balu Dziennikarzy 2016 jest autorstwa Łukasza Jemioła. Potrzeba fantazji, by ją założyć ale efekt... piorunujący! Gwarantuję - czytamy.

Weźmiecie udział w licytacji?

ONS.pl
Źródło: ONS.pl
d3r1tjz

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3r1tjz
d3r1tjz