Trwa ładowanie...
d4il9ya

Anna Kalczyńska pokazała siostrę. Marysia zupełnie nie przypomina dziennikarki

Siostra prowadzącej "Dzień Dobry TVN" jest od niej znacznie młodsza. Widać różnicę wieku?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ania i Marysia - siostry wiele dzieli, ale mają świetny kontakt
Ania i Marysia - siostry wiele dzieli, ale mają świetny kontakt (Instagram.com)
d4il9ya

Anna Kalczyńska nie ma problemu z pokazywaniem rodziny w sieci. Na jej instagramowym profilu nie brakuje zdjęć trójki dzieci, męża, czasem zdarzają się ujęcia z mamą. Teraz dziennikarka pokazała też młodszą siostrę. Ania i Marysia mają jeszcze brata, Filipa. Różnica między nim a Anną jest bardzo mała i wynosi zaledwie rok. Oboje są dużo starsi od Marii, która była "niespodzianką". Urodziła się, gdy jej rodzice, Halina Rowicka i Krzysztof Kalczyński, byli już w średnim wieku i mieli dwoje odchowanych dzieci - 14-letnią córkę i 13-letniego syna.

- Z planowania mam niedostateczny. Dzieci dorastały, wydawało się, że wszystko mamy poukładane i nagle niespodzianka w postaci silnej i energicznej osóbki, której na imię Marysia. Nie planowaliśmy trójki potomstwa. Późne macierzyństwo było dla mnie niezwykłym doświadczeniem - mówiła aktorka w rozmowie z "Rewią".

d4il9ya

Maria przyszła na świat, gdy jej mama zbliżała się do 40., a tata był już po 50. Teraz najmłodsza Kalczyńska ma 28 lat, uwielbia podróże i wyzwania, np. start w zawodach triathlonowych. Jest bardzo kochana przez całą rodzinę i rozpieszczana przez starszą siostrę, która ostatnio pochwaliła się jej zdjęciem i co nieco o Marysi napisała.

"Najlepsza sobota to ta, kiedy siostra wpadnie z wizytą. Marysia zajmie się pieskiem, ja jej zrobię śniadanie... jutro dziewczyna startuje w 1/8 Iron Mana w Poznaniu, trzymajcie kciuki! #ironman #sport #ambitnakobieta #ploteczki #girlpower #girltalk #family #visit #kluseczka #ksywka #Mary" - czytamy na Instagramie Kalczyńskiej.

Jej miłość do siostry nie pozostaje nieodwzajemniona. Kilka tygodni wcześniej Marysia wyznała:

"Mądra, dobra i piękna. Wspaniała @annakalczynskam ! I am so lucky to have such an amazing sister <3 an entire family as a matter of fact! #loveyou #missedyou #sisters #girlpower #family #lucky #happy #sohappy @rowickakalczynska <3 Mamuś to wszystko dzięki Wam! <3"

d4il9ya

Marysia jest dużo młodsza od siostry, ale czy to widać? Obie mają doskonałe figury, a przecież Anna jest mamą trójki dzieci!

d4il9ya

Podziel się opinią

Share

d4il9ya

d4il9ya