Internauci wydali wyrok. "Ta zmiana nie wyszła na dobre 'DDTVN'"

Anna Kalczyńska od ośmiu lat prowadzi "Dzień Dobry TVN". Małgorzata Rozenek dopiero zaczęła
Anna Kalczyńska od ośmiu lat prowadzi "Dzień Dobry TVN". Małgorzata Rozenek dopiero zaczęła
Źródło zdjęć: © AKPA

16.09.2022 17:42, aktual.: 17.09.2022 09:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Kalczyńska dołączyła do zespołu "Dzień Dobry TVN" we wrześniu 2014 r. Osiem lat później pracę w programie śniadaniowym rozpoczęła Małgorzata Rozenek, co wpłynęło na grafik Kalczyńskiej. Zauważyli to również widzowie.

Marzeniem Małgorzaty Rozenek było móc prowadzić śniadaniowe show TVN. Gwiazda od dawna była związana ze stacją, ale przejście z programów nagrywanych wcześniej do telewizji na żywo to nie lada wyzwanie. Rozenek postanowiła spróbować swoich sił. Szybko stało się jasne, że to praca dużo trudniejsza, niż się wydaje. Widzom nie za bardzo spodobała się maniera Małgorzaty, niektórzy krytykowali też jej specyficzny głos.

Rozenek pracuje w "DDTVN" razem z doświadczonym dziennikarzem TVN24 Krzysztofem Skórzyńskim, co miało jej pomóc, ale jeszcze bardziej uwidoczniło braki warsztatowe. Celebrytka wciąż się uczy, ale widzowie w sieci wprost piszą, że tęsknią za profesjonalną, doświadczoną Anną Kalczyńską. Tej jednak w "Dzień Dobry TVN" jest obecnie znacznie mniej.

"Ostatnio widzę się z widzami w 'Dzień Dobry TVN' dość rzadko, więc trochę czuję się, jak gość na kanapie. Ma to swoje plusy, jest zmienność i energia, mam nadzieję, że też tak to odbieracie. Teraz rozchodzimy się do swoich zajęć, ale wyjątkowo wracamy już w sobotę. Do zobaczenia!" - napisała dziennikarka na swoim instagramowym profilu.

Co na to jej fani? Choć Kalczyńska ani słowem nie zająknęła się o Rozenek, internauci czytali między wierszami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Pani Aniu jesteśmy z panią, mamy nadzieję, że dyrekcja TVN opamięta się i ściągnie tą skrzeczącą panią z wizji", "Jesteście moją ulubioną parą, inteligentnie dowcipni, uzupełniacie się z panem Andrzejem fantastycznie, szkoda, że teraz tak was mało", "Te zmiany nie są, moim zdaniem, korzystne. Wolimy panią", "Dla mnie jest minusem. Nie wiem, kto układa grafik, ale ta osoba nudzi się chyba", "Niepotrzebnie włączono nową parę prowadzących! Skrzeczącej p. Rozenek nie da się słuchać! Ta zmiana nie wyszła na dobre 'DDTVN'. Oglądamy programy tylko z poprzednimi prowadzącymi, z wami na czele" - komentowali fani Kalczyńskiej.

A co wy sądzicie?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (79)
Zobacz także