WP

Anna Jagodzińska: kim jest uczestniczka "Tańca z gwiazdami"?

W programie "Taniec z gwiazdami" Anna Jagodzińska tańczyła w parze z Michałem Jeziorowskim. Kim jest piękna 31-latka, która odpadła w 2. odcinku programu?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Jagodzińska dołączyła do "Tańca z gwiazdami" 1 marca 2019 r.
Anna Jagodzińska dołączyła do "Tańca z gwiazdami" 1 marca 2019 r. (AKPA)
WP

Anna Jagodzińska urodziła się 12 września 1987 r. w Sierpcu. Zawodowo zajmuje się modelingiem i może pochwalić się na tym polu wielkimi sukcesami. Karierę zaczynała w warszawskiej agencji Moda Forte.

ZOBACZ TEŻ: Fatalny występ Justyny Żyły w "Tańcu z gwiazdami!": "To było zaplanowane!"

WP

W 2008 r. jako pierwsza Polka Anna Jagodzińska pojawiła się na okładce amerykańskiego "Vogue". Jej zdjęcia można było oglądać też w niemieckim, australijskim i włoskim wydaniu kultowego magazynu. Współpracowała z takimi markami jak Pinko, H&M, Moschino, DKNY czy Reserved.

Pracowała z takim projektantami i domami modo jak Roberto Cavalli czy Givenchy. W 2010 r. pojawiła się w kampanii reklamowej perfum Dolce & Gabbana "Light Blue".

W 2017 r. w wywiadzie z "Galą" Anna Jagodzińska przyznała, że otarła się o anoreksję

WP

- Przez lata katowałam się głodówkami: potrafiłam przez kilka dni nic nie jeść, a potem rzucałam się na jedzenie. Bywało, że po kolacji nie chciałam wyjść z domu, bo czułam się gruba - zwierzała się Jagodzińska. - Branża oczekiwała ode mnie, że będę do końca życia 17-letnią szczupłą Anią, która niewiele musi robić, żeby mieć sylwetkę nastolatki. A ja zmieniałam się w kobietę.

Anna Jagodzińska jest też gwiazdą Instagrama, gdzie obserwuje ją przeszło 29 tys. osób.

W "Tańcu z gwiazdami" występowała od 1 marca 2019 r. Jej partnerem był Michał Jeziorowski. Niestety w drugim odcinku tanecznego show Polsatu Anna Jagodzińska odpadła.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP