Trwa ładowanie...
d1us9fi

Anna Hałas-Michalska i Grzegorz Sajór rozstali się z TVP

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Hałas-Michalska i Grzegorz Sajór rozstali się z TVP
(kadr z programu)
d1us9fi

Maciej Orłoś nie jest jedynym wieloletnim pracownikiem TVP, który ostatnio rozstał się ze stacją. W tym samym okresie, z końcem sierpnia stacja postanowiła zwolnić Grzegorza Sajóra. Sajór w Telewizji Polskiej pracował przez 26 lat. Od 2001 roku był wydawcą "Wiadomości" (przez ostatnie dwa lata pracował przy głównym wydaniu, ale odwołano go z tej funkcji, gdy na stanowisku szefa "Wiadomości" Piotra Kraśkę zastąpiła Marzena Paczuska) oraz wydawcą TVP Info. O sytuacji poinformował na Twitterze.

- Dziś po 26 latach TVP rozstała się z moją skromną osobą. Chciałem podziękować wszystkim wspaniałym osobom, których dane mi było poznać - napisał. - To były wspaniałe lata. Od "Telewizji Nocą" i "100 pytań do…", przez Wieczory Wyborcze po TVP Info i "Wiadomości". Dziękuję za wszystko. Na szczęście we wspomnieniach zostają tylko dobre chwile. Do zobaczenia!- dodał.

Ponadto w liście do pracowników TVP napisał, że od dłuższego czasu nie widział dla siebie miejsca w stacji. Wyraził jedynie rozczarowanie, że obecna sytuacja w Telewizji Polskiej sprawiła, że nie odczuwa żalu z utraty pracy.

d1us9fi

Z Telewizją Polską rozstała się także Anna Hałas-Michalska, z tą różnicą, że to ona złożyła wypowiedzenie. Ze stacją była związana od 2006 roku. Najpierw pracowała w "Panoramie", później została reporterką i prezenterką "Wiadomości". Ostatnio prowadziła poranne i popołudniowe wydania serwisu informacyjnego Jedynki.

-_ Po ponad 10-ciu latach rozstałam się z TVP. To była trudna, ale moja decyzja. Mnóstwo wspomnień... Spotkałam wielu fantastycznych ludzi, którym bardzo dziękuję. Nie chcę nikogo pominąć, więc nie wyliczam. Ale Wam koledzy operatorzy i montażyści dziękuję szczególnie. Bo to Wy dziewczynę z radia, 10 lat temu nauczyliście telewizji :-) Dziękuję za to, co widzowie mogli zobaczyć, a ja mogłam opowiedzieć. Do zobaczenia!_- pożegnała się z widzami.

Tutaj możecie sprawdzić aktualny program telewizyjny

Zobacz także: Agata Młynarska o sytuacji w TVP: "Każdy zarząd ma prawo zdejmować programy"

d1us9fi

Podziel się opinią

Share
d1us9fi
d1us9fi