Trwa ładowanie...
d2tacoo

Anna Gzyra wróciła do pracy. Synek towarzyszył jej na planie serialu

Dobra wiadomość dla fanów aktorki. Artystka wraca na ekrany, tym razem w zupełnie nowej postaci. Anna Gzyra dołączyła do obsady hitu Polsatu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktorka znów w wirze pracy
Aktorka znów w wirze pracy (Materiały prasowe)
d2tacoo

Anna Gzyra, po krótkim urlopie macierzyńskim, wróciła do pracy. Aktorka w styczniu urodziła swoje drugie dziecko, Henia. Jak przyznaje, bycie podwójną mamą to podwójne szczęście, ale i nadmiar obowiązków. Aktorka pojawiła się na planie serialu "W rytmie serca". - Zagram bardzo ciekawą postać, z tajemnicą. Niebezpieczną i mroczną. Moja bohaterka to opiekunka starszych osób, z pozoru miła, spokojna i sympatyczna dziewczyna. Moim partnerem na planie będzie Popek – uchyla rąbka tajemnicy Ania Gzyra.

Materiały prasowe
Podziel się

Aktorce na planie towarzyszy także… synek. - Henio nie akceptuje mleka z butelki. Karmię go piersią i stale musi być przy mnie, w garderobie, z kimś z mojej rodziny, czeka na przerwy w zdjęciach. Wspiera i pomaga mi rodzina, tylko dzięki nim mogę pracować. Wbrew pozorom łatwiej wrócić do pracy po drugim dziecku. Mam doświadczenie, wiem na co muszę się przygotować i jakie trudności pokonać. Potrafię też się lepiej zorganizować. A moja praca pod tym kątem daje genialne możliwości powrotu. Można dość szybko wrócić do pracy biorąc dziecko i opiekunkę na plan czy do teatru – mówi aktorka.

Materiały prasowe
Podziel się
d2tacoo

Podziel się opinią

Share

d2tacoo

d2tacoo