Trwa ładowanie...
d2cgjye
Anna Cieślak: wolę mówić o rzeczach ważnych, niż robić sobie selfie na Facebooku

Anna Cieślak: wolę mówić o rzeczach ważnych, niż robić sobie selfie na Facebooku

Anna Cieślak uważa, że w dzisiejszych czasach liczy się niemal wyłącznie autopromocja. Ona jednak zamiast bezcelowej działalności w mediach społecznościowych, woli mówić ludziom o ważnych sprawach. Jedną z nich jest kwestia schizofrenii, wciąż traktowanej w Polsce jako temat tabu. Z tego powodu gwiazda wraz z Wojciechem Brzezińskim zagrała w spocie wideo „Życie bez nawrotów”, który jest nową odsłoną kampanii edukacyjnej na temat schizofrenii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2cgjye

– Żyjemy w czasach autokreacji, gdzie promujemy siebie. Kiedy kończyłam krakowską szkołę teatralną, to uczono nas, że my, aktorzy, jesteśmy po to, żeby opowiadać historię. Bardzo lubię, jak widz przychodzi do teatru i ma takie poczucie po spektaklu: „ojej, ona też tak ma, a myślałem, że to tylko mój problem” – powiedziała agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Sposobem na czynienie świata lepszym jest dla aktorki udział w kampaniach społecznych, których celem jest pokazanie ludziom problemów, często graniczących ze społecznym tabu, pomoc w zrozumieniu pewnych zjawisk czy wpłynięcie na postrzeganie przez nich rzeczywistości. – Wolę mówić o rzeczach ważnych, niż robić sobie selfie na Facebooku. Mówienie o tym, z czym zmagają się ludzie, ma dla mnie jakiś sens. Bo naszym celem jest opowiadanie o człowieku – mówi Anna Cieślak. Co jeszcze opowiedziała o kampanii? Dowiecie się z powyższego wideo. Aktualny program telewizyjn sprawdzicie tutaj.

   AKPA
(AKPA)
d2cgjye

Podziel się opinią

Share
d2cgjye
d2cgjye