Anna Bosak 13 lat później. Siostra znanego aktora poszła w jego ślady

Anna Bosak zaistniała w programie "You Can Dance" w 2007 r.
Anna Bosak zaistniała w programie "You Can Dance" w 2007 r.
Źródło zdjęć: © akpa

28.09.2020 07:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Bosak była finalistką pierwszej edycji "You Can Dance" w 2007 r. Miała wtedy 19 lat i plan na życie związany z tańcem. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?

Anna Bosak 13 lat temu zrobiła furorę w tanecznym show TVN-u. Charyzmatyczna tancerka szybko zyskała sympatię widzów i dotarła do finału, gdzie ostatecznie zajęła trzecie miejsce. Wtedy jeszcze nikt nie wiedział, że Ania jest siostrą Marcina Bosaka. Popularnego aktora z "M jak miłość", który występował też w takich produkcjach jak "1983", "Chyłka", "W rytmie serca", "Pokot" czy "Polityka".

"Marcin był moim najwierniejszym fanem oraz największym wsparciem podczas moich tanecznych zmagań w programie" – pisała po latach na Instagramie, gdzie z dnia na dzień przybywa jej nowych fanów.

Choć Bosak nie wygrała "You Can Dance", obecność w programie bardzo jej pomogła w dalszej karierze. Młoda tancerka została zauważona i wkrótce zaczęły się pojawiać propozycje współpracy przy produkcjach filmowych i telewizyjnych. Dzięki temu układała choreografie w "Małej wielkiej miłości", a także stawiała pierwsze kroki w "Teraz albo nigdy" czy "Kochaj i tańcz".

Bosak była obsadzana po warunkach, jako tancerka czy trenerka tańca. Ale po latach postanowiła spróbować czegoś innego. Tak trafiła do popularnej produkcji telewizyjnej "Policjantki i policjanci", gdzie przywdziała mundur i odgrywa rolę aspirant Natalii Mróz. Jednocześnie cały czas jest związana z tańcem.

"Dziś kolejny dzień intensywnej pracy. Po dwóch dniach na planie 'Policjantek i policjantów' przyszedł czas na próbę wznowieniową do spektaklu 'Tancerz' w reżyserii Kingi Dębskiej w Teatrze Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu" – informowała ostatnio na Instagramie. W niedawnym wpisie wróciła też pamięcią do swojego ślubu, który odbył się w październiku 2019 r. Wybrankiem jej serca jest biznesmen Kamil Machnicki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także